Foto: Wellness by Oriflame
#Lifestyle

Hľadáme 5 žien, ktoré túžia SCHUDNÚŤ: V hre je balíček na reguláciu hmotnosti v hodnote 340 €!

Foto: Wellness by Oriflame
#Lifestyle

Hľadáme 5 žien, ktoré túžia SCHUDNÚŤ: V hre je balíček na reguláciu hmotnosti v hodnote 340 €!

5.5. 6:23 My ženy sme stvorenia večne nespokojné, hľadáme cestu, ako sa svojím vzhľadom priblížiť nejakej aktuálnej norme. Keďže presne vieme, aké to je bojovať s kilami, prinášame VÝZVU, na konci ktorej stojí vaše štíhle a sebavedomé JA!

Chudnúť správne nie je vždy jednoduché. Mnoho riešení je komplikovaných, o časovej náročnosti ani nehovoríme... Produkty na chudnutie nám často nie sú po chuti, končia jo-jo efektom, prípadne neposkytujú dostatok živín, ktoré potrebujeme pre bežné denné fungovanie.

Oriflame prináša na trh novinku - náhradu stravy Meal Replacement for Weight Control, ktorá  pomáha dosiahnuť vytúženú váhu zdravou cestou.

SuperShaky od Oriflame predstavujú dokonale nutrične vyvážené jedlo s prírodnými ingredienciami na rastlinnej báze. Každá porcia je bohatá na potřebné živiny, má vysoký obsah proteínov a vlákniny, obsahuje zdravé tuky a 23 esenciálnych vitamínov a minerálov. Zloženie je navrhnuté tak, aby vám dodali potrebnú energiu počas dňa a dostatočne vás zasýtili.

SuperShaky sú vyvinuté odborníkmi na výživu s cieľom dosiahnuť čo najlepšie výsledky. Prášok s vysokou hustotou živín je obohatený o prírodné rastlinné zložky vrátane vysokého obsahu bielkovín a vlákniny, zdravých tukov a 23 základných vitamínov a minerálov, pričom počet jeho kalórií zostáva nízky.
Zdroj: Wellness by Oriflame

,,SuperShake má vyvážený obsah všetkých dôležitých živín vrátane vitamínov a minerálnych látok, preto môže nahradiť jedno až dve jedlá v rámci dňa. Jeho energetická hodnota je nízka a preto je skvelým pomocníkom pri snahe o redukciu hmotnosti,“ hovorí nutričná poradkyňa Mrg. Aneta Sadlíková.

Nutričná poradkyňa Mrg. Aneta Sadlíková.
Zdroj: Oriflame

Nutrične vyvážené koktejly vám umožnia jednoducho plánovať jedlá, porcie a kalórie. Vďaka bielkovinám uspokojíte pocit hladu a udržíte si hladinu energie, zatiaľ čo vlákninou podporíte trávenie. Ak máte záujem o vegánsku alternatívu, stačí koktejl zmiešať so sójovým mliekom. Chuti sa určite obávať nemusíte!

,,Samotný produkt v kombinácii s kravským alebo sójovým mliekom spĺňa podmienku obsahu kalórií ako náhrada hlavného jedla. Zároveň sa môže SuperShake pochváliť obsahom 23 vitamínov a minerálov. Jedlo bohaté na rastlinné bielkoviny a vlákninu bez zbytočných umelých látok, konzervantov, farbív a umelých príchutí vás ideálne zasýti,“ hovorí Filip Glova, Brand Manager značky Wellness by Oriflame.

Oriflame uvádza na trh novinku – SuperShake na reguláciu hmotnosti, Wellness by Oriflame, ktorý vám pomôže dosiahnut vytúženú váhu.
Zdroj: Wellness by Oriflame

Koktejly sú hladké, krémové a majú ľahodnú čokoládovú alebo vanilkovú príchuť. Chudnutie tak bude jedna radosť!

HĽADÁME 5 žien, ktoré túžia schudnúť zdravo a efektívne!

Ako na to:
Zapojte sa do diskusie na Facebooku EVA-Hriešne Dobrá TU a napíšte nám:
1. Čo vás pri chudnutí poháňa vpred (hlavná motivácia, cieľ...),
2. koľko kíl by ste chceli zhodiť za 3 mesiace,
3. dôvod, prečo ste sa rozhodli chudnúť práve s nutrične vyváženými produktami na rastlinnej báze od Oriflame (nedostatok času, intolerancie, dôvera k značke / pozitívne skúsenosti s Oriflame, prírodné ingrediencie produktov Wellness by Oriflame, vysoký obsah proteínov, atď...)

V utorok 11. mája zverejníme mená piatich dám, ktoré obdržia balíček na reguláciu hmotnosti v hodnote 340 € úplne ZADARMO.

Počas troch mesiacov budeme v kontakte, aby sme si cestou za vaším novým-štíhlym JA prešli spolu s vami.

* Dostanete cenné rady a tipy spísané nutričným terapeutom,
* opýtame sa vás: ako v chudnutí napredujete,
* koľko kíl či centimetrov sa vám vďaka balíčku od Wellness by Oriflame podarilo zbaviť,
* ako vám SuperShake-y chutia. :-)

O svoj finálny úspech sa po skončení výzvy podelíte s čitateľkami EVA. Tešíme sa na VÁS!

PROSTRIEDKY NA 3- MESAČNÚ KÚRU DOSTANETE ZDARMA.
Zdroj: Orflame

Na predaj v e-shope www.oriflame.sk.