Evelyn
Foto: instagram / @evelynjefresh
#Lifestyle

Evelyn testovala virtuálne randenie: Takýchto NECHUTNOSTÍ sú schopní Slováci na zoznamkách!

Evelyn
Foto: instagram / @evelynjefresh
#Lifestyle

Evelyn testovala virtuálne randenie: Takýchto NECHUTNOSTÍ sú schopní Slováci na zoznamkách!

27.2. 12:07 A.k.a, preskroluj sa k láske, a keď nie k láske, tak aspoň k orgazmu. Fascinuje ma fenomén internetového randenia. Preto som investigatívne prebádala virtuálnu realitu a zlomené, opustené, hľadajúce, divné, zamilované srdcia v nej.

Každý, kto má hlavu a v nej rozum a pár spanilých očí, vidí, že metlou ľudstva dávno nie sú drogy či alkohol, ale smartfóny. To už nie je ani doplnok, to už je nová časť tela... Naše ruky sa nekončia prstami, gélovými nechtami, ale telefónom, ktorý nás rozžiari a unudí 200-krát denne. Pochopiteľne, keďže väčšina populácie pozerá do telefónu, je nemožné  všímať si okolitý svet ako za starých čias. A toto správanie vplýva na náš romantický, a teda aj sexuálny život. Mám pocit, že keď sa chlap na vás usmeje na zastávke, pomôže vám s kufrom alebo otvorí dvere, je to už iba príjemná retro spomienka ako cvičky alebo Pali Habera v rifľových šortkách.

Buď to už naozaj chlapi nerobia, lebo si to nevšimnú, lebo im stále niečo bliká v ruke, alebo to robia a my si to nevšímame, lebo nám stále niečo bliká v ruke. Doba je taká a moje pohoršovanie sa svet nezmení. Z daných okolností však vyplynulo niekoľko vecí, niekto veľmi podnikavý si to jedného dňa všimol a zamyslel sa. Prečo by sa ľudia mali stretávať reálne, keď sa môžu stretávať virtuálne?! A tak si celý svet povedal, že je to vlastne úžasný nápad! Na online zoznamkách je dnes prihlásených vyše 30 miliónov užívateľov a my sa môžeme prescrolovať k nášmu princovi na bielom koni alebo aj k nejakému úchylákovi, čo sa bude chcieť na koňov hrať (áno, aj to je úchylka) z pohodlia našich obývačiek, kuchýň a spální.

DOBRÁ SEBALÁSKA NIE JE ZLÁ!
Keď sa nad tým zamyslím, znie to celkom fajn. Som žena, potrebujem lásku, tú lásku potrebujem hneď a potrebujem jej veľa. Som žena, ktorej sem-tam pokrivkáva ego, a potrebujem „egomasturbus“. Stane sa dokonca, že to niekedy potrebujem viac ako tú lásku. Keby som mala takéto potreby povedzme pred piatimi rokmi, urobila by som toto: namaľovala by som sa, dala si rúž, navliekla si sťahovacie pančušky (vytiahla by som si ich, samozrejme, až po kľúčne kosti, aby ma stiahli rovno- merne), obliekla krátke šaty + obula lodičky (aby ma vystrelo a aby som sa narovnala). Vtedy by som ešte bývala na internáte, takže by som zašla do našej internátnej kúpeľky, ktorá vyzerá ako polomaštaľ, lebo sa o ňu delím s ďalšími deviatimi babami, pozrela by som sa do zrkadla a nahlas si povedala: „SI krásna, SI krásna, SI krásna.“ Zopakovala by som to trikrát, lebo jedno opakovanie na takú silnú myšlienku nestačí.

Video

Diskusia
#evahriesnedobra