Angelina Jolie
Foto: Reuters
#Lifestyle

Angelina Jolie konečne našla správny domov pre seba a svoje deti: Stál ju 25 miliónov dolárov!

Angelina Jolie
Foto: Reuters
#Lifestyle

Angelina Jolie konečne našla správny domov pre seba a svoje deti: Stál ju 25 miliónov dolárov!

19.4. 2017 14:35 Čo potrebuje hviezda Hollywoodu a jej deti, pokiaľ ide o bývanie? Určite nie málo. Hoci veľa izieb je v prípade Angeliny Jolie a jej strapca ratolestí logických, čajový domček nad bazénom už zaváňa snobizmom.

Odkedy sa sexi dvojica Angelina Jolie a Brad Pitt rozišli, bývala niekoľkonásobná mama so svojimi deťmi kade tade po prenájmoch. Samozrejme, neboli to garzónky ani malé bytíky, ale poriadne domy, no vlastná strecha nad hlavou je vlastná strecha nad hlavou.

Angelina videla desiatky nehnuteľností, kým sa konečne do jednej zamilovala. A rovno zaň zložila zálohu, pretože je to bývanie jej snov! 

Historicky aj architektonický skvost v Los Angeles, ktorý pôvodne patril režisérovi Cecilovi B. DeMille, bude herečku stáť prekvapujúco málo, necelých 25 miliónov dolárov. A to za dom, ktorý má vyše 1 000 (!!!) štvorcových metrov a stojí na pozemku s rozlohou 85 árov.

Angelina Jolie a jej deti
Angelina Jolie a jej deti
Zdroj: Reuters

Dom, ktorý má všetko!

Hacienda má mnoho spální a tucet kúpeľní, nechýba jej veľká knižnica ani rozľahlá vínna pivnica. K takémuto domu neodmysliteľne patrí bazén a telocvičňa, či samostatne stojaci domček pre hostí. Extra kúskom je malá čajovňa nad bazénom. Bazén je opísaný ako "klasický bazén v starom hollywoodskom štýle s fontánami".

Panské sídlo je obklopené stromami, trávnikmi a ružovými záhradami a je z neho dokonalý výhľad na Tichý oceán. 

Slávni susedia

V roku 1916 zaplatil režisér Cecil B. DeMille za túto nehnuteľnosť necelých

28 000 dolárov. O takmer sto rokov neskôr prešla hacienda niekoľkoročnou renováciu a reštaurovaním. Angelina bude mať v staronovom dome okrem krásneho výhľadu, komfortu a pokojného bývania aj dobrých susedov: Natalie Portman, Kristen Stewart a Caseyho Afflecka.

Zdroj: Lucia Čibenková
Diskusia  ()

Video

Diskusia
#evahriesnedobra