Ako býva Michal Šefčík?
Foto: Michal Šefčík
#Lifestyle

DOKONALÁ HARMÓNIA! Takto býva Michal Šefčík: Do jeho domu sa zamilujete na prvý pohľad

Ako býva Michal Šefčík?
Foto: Michal Šefčík
#Lifestyle

DOKONALÁ HARMÓNIA! Takto býva Michal Šefčík: Do jeho domu sa zamilujete na prvý pohľad

28.7. 10:44 Klasika v spojení s moderným dizajnom a so štipkou kalifornského štýlu je kombinácia, ktorú vo svojom interiéri vytvoril Michal Šefčík. To, čo znie až príliš odvážne, v skutočnosti vyzerá ako dokonalá harmónia.

Michal Šefčík vystupuje na Instagrame pod prezývkou Majkmainstagram a práve tam sme objavili fotografie z jeho domu v Malinove. Niekoľko citlivo skombinovaných štýlov vytvára dohromady prekvapivo dokonalé kombinácie vo fotogenickom a v príjemnom interiéri. „Moderné retro. California vibe alebo dom pri jazere? Milujem štýl Mid-Century Modern, ale aj ten súčasný moderný.

Mám rád prírodné materiály ako drevo, kameň alebo ratan, ale zároveň aj kov a sklo. Toto všetko možno znie dokopy šialene, ale dáva to zmysel, keď jednotlivé materiály a kusy nábytku a doplnkov vyvážite. Mám rád presah, štýlový aj materiálový,“ vysvetľuje Michal Šefčík. Dizajnérske nadanie uplatnil pri zariaďovaní svojho domu, ktorý sa nachádza v radovej zástavbe blízko Bratislavy.

Priestor je veľmi dobre riešený, plocha 110 štvorcových metrov sa delí na dennú a nočnú časť, a ako sám hovorí, najviac života sa odohráva okolo kuchynského ostrovčeka v kuchyni prepojenej s rozľahlou obývačkou. „Vždy som sa zaujímal o zariaďovanie interiérov, nielen online, ale aj v telke, v seriáloch. Milujem byt z filmu The Break-Up. Najviac inšpirácií však nachádzam na Instagrame alebo Pintereste. Telefón mám plný fotiek s nápadmi. Rád kombinujem nové so starým, s vecami, ktoré majú príbeh, históriu, istú výnimočnosť a pridanú hodnotu,“ vysvetľuje.

Video

Diskusia
#evahriesnedobra