žena
Foto: Pixabay
#Lifestyle

Dobré rady pre baby 20+ | Žijete kľúčové roky vášho života: Robte TOTO a nebudete ľutovať!

žena
Foto: Pixabay
#Lifestyle

Dobré rady pre baby 20+ | Žijete kľúčové roky vášho života: Robte TOTO a nebudete ľutovať!

27.1. 13:40 To, čo robíme medzi dvadsiatkou a tridsiatkou, zásadne definuje náš budúci život, našu kariéru, lásku aj osobnú spokojnosť. Pretože osem z desiatich rozhodujúcich životných okamihov sa udeje, kým dovŕšime 35 rokov.

Práca je zajac, utečie
Úrady práce sú plné tridsiatnikov, ktorí teraz horko plačú, že keď na to mali čas, nepreskúmali dostatočne svoje profesionálne možnosti, neriskovali, nerobili viac. V dvadsiatke bez záväzkov sa ľahšie dáva výpoveď, sťahuje za kariérou na druhý koniec okresu či zemegule, ľahšie sa púšťa do riskantného start-upu. Toto je čas vytiahnuť detské sny, ktoré sme potlačili alebo na ne celkom zabudli, a preveriť, či nám na ne stačia naše schopnosti a možnosti. Máme čas rozšíriť si vzdelanie a popracovať na sebe.

Biologické hodiny tikajú
Stále neprestalo platiť, že najlepší vek na otehotnenie je do 28. roku života, po tridsaťpäťke sa veci začínajú komplikovať. Pokojne odložte rodenie na neskôr, len si to dobre zrátajte. Ak túžite mať aj kariéru, aj veľkú rodinu a budete všetko odkladať napotom, v tridsiatke sa toho na vás môže zosypať priveľa naraz. Ak randíte či bývate s mužom a nie je to ten pravý, ten, s ktorým chcete zostarnúť alebo aspoň pomiešať svoje gény, prestaňte s ním márniť čas. Hneď!

Článok pokračuje na druhej strane

autor:  Elena Akácsová
Diskusia  ()

Video

Diskusia
#evahriesnedobra