1. Čítanie
Foto: Shutterstock
#Lifestyle

Čo čítajú úspešní ľudia? Na tieto knihy si počas leta rozhodne nájdite čas!

1. Čítanie
Foto: Shutterstock
#Lifestyle

Čo čítajú úspešní ľudia? Na tieto knihy si počas leta rozhodne nájdite čas!

1.7. 7:00 Knihy boli odpradávna zdrojom inšpirácie a múdrosti. Predstavujeme tie, po ktorých by mala siahnuť každá, ktorá chce od života viac.

Jordan B. Peterson
12 pravidiel pre život
Jordan B. Peterson patrí ku kontroverzným osobnostiam súčasnej psychológie aj preto, lebo často bez servítky a prikrášľovania vysvetľuje ľudské správanie a zlozvyky. V knihe 12 pravidiel pre život sa snaží čitateľom predostrieť jednoduchý návod na to, ako si v živote urobiť poriadok a osud chytiť pevne do rúk. Pri čítaní si budete pripadať ako počas rozhovoru s kamarátkou, ktorá vám pri problémoch namiesto vyplakávania prehovorí do duše a pomôže nájsť riešenie.

Robin Sharma
Klub ranostajov
Autora považujú za experta na zvýšenie produktivity, ktorý pomohol ku kariére snov už mnohým. Klub ranostajov písal celé štyri roky a čitateľom vysvetľuje dávno overenú pravdu, že úspešní ľudia vstávajú skoro ráno. Vytvorenie rannej rutiny z vás urobí nielen úspešnejšieho človeka, ale aj zdravšieho.

Robert T. Kiyosaki
Bohatý otec, chudobný otec
Ak patríte k tým, ktoré týždeň pred výplatou nemajú ani na kávu a pre ktoré je finančná rezerva neznámy pojem, táto kniha je pre vás povinnou literatúrou. Robert T. Kiyosaki je uznávaný finančný expert, ktorého knihy vás naučia rozmýšľať o peniazoch inak než ako o niečom, čo treba nejako zarobiť a potom nepremyslene minúť. (Článok pokračuje na ďalšej strane)

autor:  Martina Havranová
Diskusia  ()

Video

Diskusia
#evahriesnedobra