Foto: StadlerForm
#Lifestyle

Cibulková, Žideková, Hablovičová, Lucid: Všetky milujú JEHO!

7.9. 2020 8:01 Koronavírusové obdobie nám ukazuje, aká dôležitá je čistota vzduchu, ktorý dýchame. Celebrity dbajú na to, aby ich choroby obchádzali a preto sa zamilovali do Rogera, strážcu zdravého domova.

Známi ľudia, ktorí majú alergie a astmu, vedia svoje o tom, čo doma dýchame, len tak narýchlo Sajfa, alebo Domi Cibulková... Okrem korony to môžu byť zmesy peľov, roztočov, prachu a chlpov domácich zvierat, plesne, formaldehyd, prchavé organické zlúčeniny, dym, tabak, baktérie... a podobne. Takže čistička vzduchu je MUST!

Verili by ste, že náš domáci vzduch je dva- až päťkrát viac znečistený než ten vonku? Preto majú doma mnohé naše známe osobnosti jednu konkrétnu švajčiarsku čističku: Roger od StadlerForm. Namotali sa na funkčnosť zabalenú v krásnom dizajne, lebo si povedzme pravdu,  nikto nechce mať doma kraksňu, ktorú bude musieť schovávať:-) Naopak, tieto veci sú dizajnérske chuťovky!

Spomínaný Roger, jeden z najobľúbenejších produktov, s dvoma senzormi priebežne meria kvalitu vzduchu v miestnosti a okamžite zisťuje kontamináciu. Má predfilter a potom ešte DualFilter, ktorý je kombináciou uhlíkového a HEPA filtra, takže je to istota čistučkého vzduchu do celého bytu. 

Veru, radšej Roger, než nové tenisky alebo špičkový krém na tvár. Pretože druhé zdravie si nekúpime! Aha, kto všetko spáva s Rogerom (kuk galéria:-)

Zdroj: MADAM EVA

Video