×
#Lifestyle

Chcela vyzerať ako BARBIE, plastická operácia sa ale NEVYDARILA: Jej prsia sú TERAZ..Uff

20.8. 6:04 Plastická operácia nedopadla tak, ako si ju predstavovala. Dnes sa pýši takmer najväčšími prsiami na svete, píše časpreženy.sk.

"Je to veľmi smutné, pretože by som s rodinou bola rada v kontakte, najmä s bratom a starými rodičmi. Len nechápem, prečo sa tak správajú len preto, že som zmenila svoj fyzický vzhľad," priznáva Jessica Bunny, ktorá absolvovala už viacero vylepšení. Rodina s ňou kvôli tomu nekomunikuje. Neodpovedajú na jej textové správy a neprijímajú ani jej telefonáty. Blondínka ešte v roku 2019 vyzerala ako bežné dievča. Nechýbala jej prirodzenosť. Potom však prišiel zlom a rodina sa s ňou odmieta stretávať. Hanba, hnev? Ktovie, čo cítia jej rodinný príslušníci po všetkých plastických operáciách, ktoré zmenili Jessicu na nepoznanie.

Jessica v máji 2019, keď vyzerala ešte prirodzene.
Zdroj: https://www.instagram.com/p/BxzodvtiTzC/

AKO VYZERÁ JESSICA TERAT NÁJDETE TU!

Jessy, ako sa rada prezýva, zaplatila jednu zo svojich plastík peniazmi, ktoré jej dali rodičia na autoškolu. A potom prišli ďalšie a ďalšie úpravy vzhľadu. Teraz už v podstate nemyslí na nič iné, len na to, ako sa čo najviac podobať na Barbie. Čo je jej najväčším snom? "Mať najväčšie silikónové prsia v Rakúsku mi jednoducho nestačí. Chcem mať aj najobjemnejšie pery v celej krajine,” prehlasuje. Keď uvidíte Jessicu teraz, odpadnete. Jej prsia sú gigantické! FOTO TU. Čo si o tom myslíte?

Video