Augustová EVA prináša návod, ako sa nebáť zmien a využiť príležitosť: V PREDAJI s TOP titulkou

16.7. 8:30 Život je zmena, zmena je život. To mi odpísala kamarátka, keď som s ňou chcela prebrať kauzu našej spoločnej známej, ktorá pred pár dňami odišla z miesta, ktoré nám všetkým pripadalo ako dream job. V čase korony (!!!) si jednoducho povedala, že kašle na super pozíciu, ktorú má, a prijme ponuku inde. No čo vám poviem, skoro som odpadla...

...Lebo áno, ja som presne z tých, ktorí lipnú na veciach a nerada vybočujem zo zabehnutých koľají. V reštaurácii si objednám to „svoje“ jedlo, pijem svoj drink, jazdím na svojom starom aute a decká češem rovnako, ako je rok dlhý. Muž dostane tričko tej istej značky na každý sviatok, chudák, a slnečné okuliare nosím jedny jediné už päť rokov, hoci každú sezónu zainvestujem aspoň do dvoch ďalších trendy modelov. Lenže tieto skvele sedia a ja ich proste milujem. Čo na tom, že cez ne už skoro vôbec nevidím, také sú doškriabané! A áno, začali sa aj lúpať...

„Však si kúp také isté cez internet,“ poradila mi kamoška. No že mi to skôr nenapadlo! Tak ja sa tu stresujem a páni Google, Amazon a spol. sú pripravení pomôcť mi. Lenže nie! Tento americký model, žiaľ, v našich končinách nepredávajú a jediné stránky, na ktorých ich vidím, doručujú len v rámci USA. Ešteže tam býva kamarátka, ktorá sa podujala, že mi ich kúpi. Prešiel deň, dva a milá Broňa sa ozvala, že môj model s čiernymi rámami a sklami už nikde nemajú. Že jediné, čo našla, sú modré.

„Modré?!“ zhrozila som sa. No keďže dnes sa nosí všetko, viem si predstaviť, že v čase, keď sa ku mne nové okuliare z Amerike dostanú, sa budú nosiť práve modely s modrými rámami. A sú to predsa tie rámy, čo mi tak bohovsky sedia! „Ber ich,“ nakázala som jej.

Je naozaj také náročné urobiť veci INAK? Augustová EVA s tipmi na jednoduché kroky, ktoré vás povedú k významným zmenám vo vašom živote, je práve v predaji!
Je naozaj také náročné urobiť veci INAK? Augustová EVA s tipmi na jednoduché kroky, ktoré vás povedú k významným zmenám vo vašom živote, je práve v predaji!
Zdroj: Eva 8

Prešli ďalšie dva dni a ráno mi pípol mail. „Už ti prišli brilky!“ písala Broňa a priložila aj obrazový dôkaz. Ešteže som ležala! Moje nové okuliare totiž majú požadovaný tvar, to áno, no namiesto elegantného rámu sú posiate modrými kvetinami! Vrátane bokov, ktoré mali byť pôvodne zlaté s patričným logom! Podľa mňa sú to fejky ako delo, za ktoré som zaplatila v urputnej snahe držať sa starých odskúšaných vecí. Ale kvety si na nos nedám, a tak pripúšťam, je čas na zmenu!

Samozrejme, nie všetky zmeny, ktoré nás v živote postretnú, sú takéto banálne. Práve obdobie, ktorým sme prešli na jar, otvorilo mnohým novú cestu. Práve teraz stojíme na rázcestí a treba sa rozhodnúť, ktorým smerom vykročiť. Nielen v práci, ale aj vo vzťahoch, v postoji k životu. A o tom je naša Eva. O zmene, ktorej sa netreba báť. Skôr sa na ňu tešiť. Teraz je ten správny čas zbaviť sa vecí, ktoré nás zbytočne zaťažovali. Materiálne aj duchovné. Lebo viete: Život je zmena a zmena je život.

Užite si leto!
Eva Blahútová, šéfredaktorka

Augustová EVA s návodom, prečo sa nebáť ZMIEN je práve v predaji.❤️
Augustová EVA s návodom, prečo sa nebáť ZMIEN je práve v predaji.❤️
Zdroj: EVA 8
Diskusia  ()

Video

Diskusia
#evahriesnedobra