EVA 4
Foto: EVA 4
#Lifestyle

Aprílová EVA prináša HRIEŠNE DOBRÉ NÁKUPY: Pozrite sa, aké ZĽAVY na vás čakajú vo vašom Auparku!

EVA 4
Foto: EVA 4
#Lifestyle

Aprílová EVA prináša HRIEŠNE DOBRÉ NÁKUPY: Pozrite sa, aké ZĽAVY na vás čakajú vo vašom Auparku!

11.3. 9:41 S APRÍLOVOU EVOU PRICHÁDZAJÚ HRIEŠNE DOBRÉ NÁKUPY JAR 2019. ODNESTE SI SVOJU EVU SO ZĽAVOVÝMI KUPÓNMI EŠTE DNES!

EVA 4
EVA 4
Zdroj: EVA 4
NÁDHERNÁ. Taká je MISS WORLD Táňa Gregor - Brzobohatá na titulke našej aprílovej EVY, ktorú jednoducho musíš mať. Styling v úžasných colourful šatách Alizé by naša úžasná Mirka Danielová. Ďalšie krásne outfity listuj len v najnovšej EVE!

Blížia sa EVA HRIEŠNE DOBRÉ NÁKUPY JAR 2019

Navyše, na titulke nájdeš tento mesiac pribalenú zľavovú kupónovú knižku do Tvojho Auparku!

Úžasná Táňa: Pred 12 rokmi získalo neznáme dievča z Česka titul MISS WORLD a jej život nabral také obrátky, aké si vie predstaviť iba málokto. Lenže, ako vraví jedna z najkrajších žien česko-slovenského šoubiznisu, titul MISS WORLD človeka nepredurčuje k ničomu, pokiaľ nechce zmeniť niečo sám. A Táňa chcela...

Navyše, exkluzívne len v aprílovej EVE Táňa aj o Ondřejovi. Čo všetko nám prezradila? „Naše stretnutie asi nemôže byť o náhode ani o nejakom vedomom výbere z katalógu. Existuje niečo vyššie, čo nás k sebe priviedlo. Od začiatku sme cítili, že to nie je len taký vatový vzťah, ktorý by mal vyplniť nejaké prázdno v živote“, hovorí Táňa. Listuj VIAC v exkluzívnom rozhovore len v EVE na strane 34.

HOT STUFF JARNÁ MÓDA:

Objav fashion robotníčku, trendy turistku, kvety, vzory a kvalitné materiály a INSTA BEAUTY TRENDY

+ MADE in SLOVAKIA – to naj z našej módnej scény ťa presvedčí, že outfity sú láska na prvý pohľad.

POWER LUNCH - Ako sa z drinku po piatej stalo šampanské na obed a CELEBRITY MAKERS: Chceš byť star na Slovensku a chceš preraziť? Predstavujeme niekoľko zaručených tipov na zvučné mená. Listuj len v EVE!

Už sa to blíži! Ďalšie kolo obľúbených Hriešne dobrých nákupov si užijeme naplno, pretože vychytáme tie najlepšie zľavy a doprajeme si najlepšie kúsky z aktuálnych kolekcií. HRIEŠNE DOBRÚ ZĽAVOVÚ KUPÓNOVÚ KNIŽKU nájdeš EXKLUZÍVNE pribalenú len v EVE.

Zľavy, ktoré si vychutnáš:

* ALDO –25 % na celý sortiment, 30 % na celý sortiment s vernostnou kartou Aupark – platí iba v Auparku Bratislava H&M

* LENKA SRŠŇOVÁ –20 % na celý nákup– dostupné exkluzívne v pop-up kiosku v Auparku Bratislava iba počas trvania HDN

Aprílová EVA prináša HRIEŠNE DOBRÉ NÁKUPY: Pozrite sa, aké ZĽAVY na vás čakajú vo vašom Auparku!
Zdroj: EVA 4

* LINDEX –20 % na celý sortiment Moloko –20 % na vybraný sortiment

* CUBE –20 % na vybraný sortiment

* ORSAY – 1 kus –10 %, 2ks –20 %, 3 a viac –30 %

* RESERVED –20 % na vybraný sortiment

ŠPECIÁLNA VIP zľava: 30 % zľava na značky BVLGARI a VERSACE – táto zľava platí iba pre členov vernostného programu Aupark Bratislava

+ ŠPECIÁLNE TVOJA SHOPPING BAG: Tvoje jarné nákupy spestrí nádherný darček v podobe štýlovej tašky navrhnutej dizajnérkou Lenkou Sršňovou. Odnes si v nej svoj hriešne dobrý nákup.

Poznač si do EVA diára dôležitý dátum najväčšieho nákupného sviatku, 21. až 24. marec 2019! V Auparku Bratislava, Žilina, Piešťany a Košice ťa čakajú TVOJE obľúbené Hriešne dobré nákupy!

Vaše hriešne dobré úlovky postujte s hastegom #evahriesnedobra. Tie najkrajšie uverejníme na našom Instagrame. Tešíme sa.

EVA 4
EVA 4
Zdroj: EVA 4

Zdroj: Redakcia Eva

Video

Diskusia
#evahriesnedobra