Ako si zapínate podprsenku?
Foto: Shutterstock
#Lifestyle

Ako zaobchádzate s podprsenkou? Nič neodhalí ženskú povahu lepšie, ako TENTO test!

Ako si zapínate podprsenku?
Foto: Shutterstock
#Lifestyle

Ako zaobchádzate s podprsenkou? Nič neodhalí ženskú povahu lepšie, ako TENTO test!

11.11. 10:45 Neexistuje správny ani nesprávny spôsob zapínania podprsenky. Najlepší je predsa ten, ktorý vám najviac vyhovuje. ALE!

Odborníčka na reč tela a ľudské správanie Patti Wood napísala viacero kníh na túto tematiku. Podľa nej sa všetci ľudia delia na základe spôsobu vykonávania činností do štyroch veľkých skupín na vodcov, ovplyvňovateľov, podporovateľov a na opravovateľov. Túto teóriu aplikovala aj na ženy a zapínanie podprseniek. Tu je výsledok:

1. Zapínate si podprsenku háčikmi na chrbte - Ak patríte medzi obratné ženy, ktoré si dokážu zapnúť podprsenku naslepo vzadu, potom ste v skupine podporovateľov. Tieto baby sú priame a priatelia sa na ne môžu stále spoľahnúť.

2. Podprsenku si zapnete vpredu, a tak otočíte - Ste tzv. človek ovplyvňovateľ. Typická je pre vás vynaliezavosť a charizma. Nemáte rady riskovanie, naopak milujete, keď ste stredobodom pozornosti.

Nepreukázala sa žiadna spojitosť s nosením podprsenky a rakovinou..
Zdroj: Shutterstock

3. Kupujete si podprsenky so zapínaním vpredu - Nechcete si veci zbytočne komplikovať a preto vsadíte na istotu. Správanie o vás napovedá, že ste efektívna a oddaná žena. Ste vodkyne, ktoré musia mať všetko pod kontrolou a svojím velením. 

4. Podprsenku zapnete ešte pred oblečením - Trošku zložitý spôsob, ale pre opravovateľov žiaden problém. Ak sa niečo nepodarí na prvý pokus, napravíte to a pokračujete ďalej. Ste pokojná a nič vás len tak ľahko nerozhodí.   

Patti Wood však zabudla do svojej teórie zahrnúť baby, ktoré chodia bez podprseniek. Cekom by nás zaujímalo, čo to môže znamenať... žeby vždy pripravené?

autor:  redakcia
Diskusia  ()

Video

Diskusia