×
#Lifestyle

AKO vyzerá bývanie Maria Cimarra a krásnej Broni Gregušovej v Kalifornii? Máme FOTO!

21.3. 21:44 Sympatický herec momentálne predvádza svoj talent na parkete v tanečnej súťaži u nás na Slovensku. No domov našiel so svojou slovenskou snúbenicou a maličkou dcérkou v slnečnej Kalifornii, píše Nový čas pre ženy.

Mariovi úloha otca veľmi pristane. Omladol a znežnel.
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CiqWQxRPT3A/

Šarmantný herec Mario Cimarro (51) sa narodil na Kube, no momentálne žije v krásnej Kalifornii aj so svojou snúbenicou, slovenskou modelkou Broňou Gregušovou (31) a ich spoločnou dcérkou Briankou, ktorá sa narodila len minulý rok koncom augusta. Obe dievčatá sprevádzajú momentálne Maria aj tu na Slovensku a držia mu palce v tanečnej súťaži Let´s Dance. Po pracovných povinnostiach sa ale vracajú do svojho hniezdočka, ktoré si spoločne vybudovali v Los Angeles v Kalifornii. Slnko, oceán, vietor, no viete si Maria alias Juana predstaviť v lepšom prostredí? A aj Broňa vyzerá byť v tejto krajine spokojná. Krásne počasie a ešte krajšie prostredie priam vyzývajú na kočíkovanie malej dcérky.

Ale ani ich bývanie nie je na zahodenie. Priestranné izby s krásnym výhľadom sú zariadené v modernom minimalistickom štýle a poskytujú Broni, Mariovi ale aj malej Brianke a domácemu maznáčikovi Caramelovi potrebné súkromie. No hlavným benefitom ich bývania je krásne prostredie s množstvom zelene a pláž, na ktorej trávia čo najviac času. FOTO ICH BÝVANIA SI POZRITE V NAŠEJ GALÉRII TU! Brali by ste? My hneď.

Video