Erotický horoskop
Foto: gallerystock.com
#Lifestyle

Verte či neverte, aj za TOTO je zodpovedné vaše znamenie!

Erotický horoskop
Foto: gallerystock.com
#Lifestyle

Verte či neverte, aj za TOTO je zodpovedné vaše znamenie!

30.10. 2015 9:00 Možno tomu veríte, možno neveríte - za pozornosť to stojí. Nájdite svoje znamenie a zistite, ako hviezdy ovplyvnili váš osobný štýl obliekania.

Baran

Barani majú radi dramatické prvky, no stále sa snažia zachovať v outfite jednoduchosť. Na prvý pohľad upútajú pozornosť a týmto spôsobom vyjadrujú svoju osobnosť. Majú prehľad o tom, čo sa vo svete nosí, no namiesto slepého kopírovania si to radi upravia podľa seba. Ženy v tomto znamení nemajú rady, keď ich móda zväzuje. Sú stále v pohybe a majú rady voľné ruky a tak obľubujú ruksaky či väčšie kabelky, keďže so sebou nosia všetko potrebné na prežitie. Namiesto dlhej pletenej sukne volia radšej nohavice, ktoré im poskytujú väčšie pohodlie a voľnosť.

Vaša farba: Červená 

Býk

Býci milujú prírodné materiály. Tieto ženy preferujú kašmír a bavlnu, no nie hocijakú – hľadajú, až kým nenájdu takú, ktorá je jemná a príjemná ako hodváb. Ich nákupy sú skôr investície do kvalitných kúskov ako nakupovanie množstva ,,obyčajného“ oblečenia. Farby volia skôr neutrálne – len zriedka by ste ich uvideli vo svetlých farbách. Ich štýl je vyjadrený skôr v textúrach a materiáloch – angorský sveter kombinujú napríklad s vlnenou sukňou. Ich postava má väčšinou tvar presýpacích hodín, no sú skôr zdržanlivé a svoje prednosti nerady príliš predvádzajú.

Vaše farby: hnedo-šedá, béžová, piesková, čierna, čokoládová a svetlé odtiene hnedej

Blíženci

Blíženci sú známi pre ich slabosť na doplnky a kombinovanie či obmieňanie svojich kúskov. Veľmi ľahko sa im zunuje obľúbený outfit a vďaka doplnkom a novým kombináciám dosiahnu vždy niečo nové. Niekedy sa dokonca vyberú do obchodu s obrázkom, podľa ktorého sa snažia nastajlovať, no samozrejme si to vždy prispôsobia podľa seba. O módu sa naozaj zaujímajú a ich štýl je skôr elegantný. Preferujú topánky na nižšom podpätku, keďže sa stále niekam premiestňujú – pešo.

Vaše farby: farebná škála od bledožltej po zlatú

Zlomené srdce spôsobuje fyzickú bolesť: Toto všetko s vašim telom narobí rozchod!

Rak

Račice sú romatičky. Chcú vyzerať ako Valentínka no zároveň chcú byť samé sebou: neskutočne ženské. Majú rady čipku, strapce či kvietky. Chcú pôsobiť skôr príjemne a priateľsky, než prísne a nedostupne. Namiesto saka alebo kostýmu siahnu radšej po kardigáne či jemnom svetri a obtiahnutom tričku. Svoje oblečenie zvyknú pekne zladiť a nové kúsky vyberajú taktiež podľa toho, či sa im hodí k ostatným kúskom.

Vaše farby: modro-zelená, modro-šedá

Sledujte svoju tvár, tá prezradí všetko.
Sledujte svoju tvár, tá prezradí všetko.
Zdroj: Northfoto

Lev

Levice rady pútajú pozornosť a tak chcú získať svojím príchodom viac pohľadov ako hociktoré iné znamenie. Sú dramatické a chcú dizajnérske kúsky. V šatníku majú skôr menej kúskov, no o to sú krajšie, prepracovanejšie a kvalitnejšie. Levice majú tú najlepšiu bižutériu a vždy sa uistia, či ich šperky dotvárajú celkový vzhľad. Navyše má celú kolekciu slnečných okuliarov.

Vaše farby: fialová, zlatá, purpurová

Panna

Panny zvyknú byť rozumné a najviac pracovité, čo je hlavnou známkou ich štýlu – pracujú dlhé hodiny, a tak potrebujú mať na sebe niečo, v čom sa cítia pohodlne. Všetko riešia do detailov a tak si na oblečení všímajú aj farbu gombíkov či zipsu. V ich outfitoch do seba všetko zapadá a vyzerá, ako keby to bolo navrhnuté pre ne. Potrebujú mať v skrini hlavne univerzálne veci, ktoré im poslúžia na viacero príležitostí.

Vaše farby: Poľovnícka zelená, tmavšia tyrkysová a šedá

Váhy

Váhy milujú ženské, uhladené a čisté veci. Zvyčajne mávajú ženské krivky a tak si pomocou oblečenia zvyknú svoju postavu zvýrazňovať a tvarovať tak, aby bolo všetko v rovnováhe. Majú rady opasky, ktoré zvýraznia ich pás a taktiež kvalitnú bižutériu či šperky. Masívna bižutéria nie je nič pre ne.

Vaše farby: Pastelové, svetlozelená, krémová, žltá a ružová

Škorpión

Milujete kožu, navyše takú, ktorá je príjemná na dotyk – na bunde, nohaviciach či kabelkáchma väčšinou v čiernej farbe. Čo sa týka spodného prádla, siahate väčšinou po tmavých kúskoch a ste ochotná si za ne zaplatiť aj väčšiu sumu peňazí, pretože máte pocit, že sa to oplatí. Na schôdzky si obyčajne dávate krásnu spodnú bielizeň so saténu a čipky a niekedy sa postaráte o to, aby nenápadne vykúkala.

Vaše farby: čierna, gaštanovo hnedá, baklažánová

Vestenie
Vestenie
Zdroj: Shutterstock

Strelec

Strelkyne majú rady veci, ktoré môžu bezpečne nahádzať do práčky. Majú atletickú postavu a tak by aj v papierovej taške vyzerali vďaka svojmu telu perfektne. Toto je typ ženy, ktorá sa dokáže svoj štýl ľahko prispôsobiť krajine, v ktorej sa nachádza – dajte jej dva dni a nerozoznáte ju od ,,domorodcov“. Zo svojich pracovných ciest či dovoleniek si prinesie veci, ktoré potom bez problémov nosí aj doma. Jej kúsky sú použiteľné a šik.

Vaša farba: fialová

Kozorožec

Táto žena pôsobí, ako keby do oblečenia investovala v minulosti a teraz tie vecičky začala nosiť. Oblieka sa na štýl Grace Kelly, nosí svetrové súpravy či kostýmy, je obdivovateľkou pin-up štýlu 50tych rokov a miluje zdedené šperky či bižutériu. Nebýva zbytočne vyčačkaná no aj tak vyzerá fantasticky – napríklad v obyčajnom svetri a  dlhej sukni.

Vaše farby: karamelová, maslová, šedo-biela

Potvrdené! Ženy s veľkými zadkami sú šikovnejšie a zdravšie 

Vodnár

Vodnárom sa páčia veci, ktoré by ľudia nosili, ak by žili na mesiaci. Všetko klasické ignorujú, milujú novinky či už v oblasti elektroniky alebo oblečenia. Nezaujímajú sa o bežnú dostupnú módu a štýly a sú vždy o krok vpred. Nosia farby a materiály o ktorých sme my možno ani nepočuli a dizajnéri práve od žien v tomto znamení berú inšpiráciu. Majú svoje vlastné meradlo atraktívnosti a krásy.

Vaše farby: neónové farby, tmavošedá

Ryby

Táto žena je neuveriteľná romatička. Miluje šifón, pavučinkové materiály a princeznovské áčkové sukne. Svoje vintage a dizajnérske kúsky chodí loviť do second-handov. Módu má rada a taktiež sa rada pekne oblieka. Samozrejme bez množstva topánok by to nešlo – nosí však nakoniec len tie, v ktorých sa cíti najlepšie a tak je možné, že sa na nich už nachádzajú menšie náznaky opotrebovanosti. Zo všetkých znamení je ona tá pravá Carrie Bradshaw.

Vaše farby: svetlomodrá, levanduľová, fialková jasná biela

Zdroj: redakcia EVA
Diskusia  ()

Video

Diskusia
#evahriesnedobra