Slovenský film súťaží v celosvetovej konkurencii: Poďte zaň HLASOVAŤ, v hre je postup do Cannes

29.6. 18:30 Viete si predstaviť, že by ste behom jediného víkendu vymysleli, natočili, postrihali a odovzdali hotový krátky film?

Presne tak vyzerajú podmienky súťaže 48 Hour Film Project. Nasleduje premietanie a veľké rozuzlenie, ktorý film bude svoju krajinu reprezentovať na medzinárodnom festivale Filmapalooza 2021. Tí najlepší z najlepších sa prebojujú až na prestížny festival do Cannes!

"Sme veľmi radi, že sa 48 Hour Film Projecet vracia do Bratislavy, je to pre nás cťou, pretože sa súťaž v tomto meste stala v minulosti našou veľkou inšpiráciou," odkazujú producenti projektu David J. V. Schöbl a Radka Poláková Beránková.

YOLO - Film s.r.o
Zdroj: YOLO - Film s.r.o

Pre pandémiu koronavírusu sa tradičná "48-ička" v našom hlavnom meste zatiaľ nekonala. Konala sa však Global Film Challenge, ktorej sa zúčastnil šikovný tím FILM s.r.o pod vedením Ladislava Círia. V prvom kole porazil viac ako 20 zahraničných tímov a vrátil tak Bratislavu späť na mapu filmového sveta. Teraz bojujú v silnej medzinárodnej konkurencii o účasť na Filmapalooze, v Cannes a finančnú odmenu. Talentovanému tímu držíme palce a veríme, že uspejú!

Podporte slovenský tím a hlasujte za ich film YOLO.

48 Hour Film Project
Zdroj: 48 Hour Film Project

Film YOLO si môžete pozrieť TU.

Video

Diskusia
#evahriesnedobra