Foto: Xiaomi
#Lifestyle

4 tipy na inovatívne darčeky, s ktorými zabodujete!

9.12. 2022 11:00 Inšpirujte sa tipmi na technologické vychytávky, ktorými na Vianoce zaručene potešíte svojich blízkych. Alebo aj seba. Sú plné praktických a prepracovaných funkcií, spríjemnia život obdarovanému a navyše sú teraz za super ceny.

1. tip: Ideálny a univerzálny smartfón

Čo by mal mať ideálny smartfón okrem dostupnej ceny? Podarený elegantný dizajn? Alebo veľký displej a plynulé používanie všetkých aplikácií? A čo tak nadštandardne dlhú výdrž batérie s rýchlym nabíjaním? Všetkým týmto disponuje  Redmi Note 11S 5G. A pridáva ešte výborný 50 Mpix hlavný fotoaparát, starý dobrý konektor pre slúchadlá alebo čítačku pamäťových kariet. Jednoducho, je to smartfón na každú príležitosť. Milými prekvapením je, že napriek výbornej výbave stojí menej ako tri stovky eur.

Redmi Note 11S 5G
Zdroj: Xiaomi

2.tip: Módny doplnok s hi-fi hudbou

Xiaomi Buds 3T Pro najvybavenejšie štupľové slúchadlá od Xiaomi a prinášajú v kompaktnom tele všetko, čo by ste od prémiového modelu čakali, avšak  za dostupnejšiu cenu. Navyše sú vďaka elegantnému dizajnu a nádhernej  tmavozelenej farbe Aurora Green aj módnym doplnkom.

Xiaomi Buds 3T Pro
Zdroj: Xiaomi

Medzi ich funkcie patrí perfektná kvalita zvuku vo vysokom rozlíšení či spárovanie s dvomi zariadeniami súčasne. A tiež funkcia aktívneho potlačenia okolitého hluku.Tieto len 4,9 gramov vážiace slúchadlá sú dizajnované pre pohodlné dlhodobé nosenie aj na športovanie. Na jedno nabitie vydržia zhruba 6 hodín a energia na ďalších 24 hodín je v dobíjacom puzdre. V akcii len za 99 eur.

Xiaomi Buds 3T Pro
Zdroj: Xiaomi

3. tip: Elegantný a minimalistický

Fén od Xiaomi je vhodný do kúpeľne aj na cesty. Používa duálne vodné ióny, ktoré pomáhajú udržiavať vlasy stále dostatočne hydratované a lesklé. Vďaka špeciálnemu motoru a použitím lopatiek, ktorých tvar bol inšpirovaný dizajnom z leteckého priemyslu dokáže vysušiť vlasy až o 15 % rýchlejšie. Navyše  prináša inteligentnú reguláciu teploty čím zabraňuje poškodeniu vlasov prehriatím. Dizajnový fén teraz stojí len necelých 65 eur.

Fén od Xiaomi
Zdroj: Xiaomi

4. tip: Úžasne uvoľňujúci

Potrebujete (nielen) v tomto období trošku pohody? Doprajte si dokonalé uvoľnenie či zmiernenie bolestí s masážnym prístrojom Xiaomi Massage gun. Ponúka tri rýchlostné režimy a tri vymeniteľné hlavice zamerané na rôzne svalové partie, od tých veľkých ako paže, stehná či spodná časť chrbta až po hlboké tkanivá, vrátane meridiánov a dlaní. Vďaka inteligentnému ovládaniu a vysokej rýchlosti dosiahne až do hĺbky 10 mm a poskytuje stabilný výkon aj pri zatlačení proti svalu. Navyše, s bezuhlíkovým motorom je ultra tichá, počas relaxácie vás nebude vôbec vyrušovať. Na jedno nabitie vám vydrží až 5 hodín.

Xiaomi Massage gun
Zdroj: Xiaomi

Využite vianočnú akciu

Inšpirovali sme vás? Navštívte oficiálne kamenné predajne Xiaomi alebo  www.mi-store.sk a vyberte si vysnívaný darček pre vašu rodinu a blízkych. Od 5.12. do 18.12. prebieha vianočná akcia, kde vyberiete skvelé darčeky pre všetkých členov rodiny. 

autor:  PR článok