Foto: Pixabay
#Lifestyle

13 dôkazov, že váš život riadi vyššia sila: Z tohto naskakuje husia koža!

Foto: Pixabay
#Lifestyle

13 dôkazov, že váš život riadi vyššia sila: Z tohto naskakuje husia koža!

25.7. 7:46 Ste racionálna duša, ktorá na veci medzi nebom a zemou vôbec neverí? Po prečítaná týchto trinástich dôkazov začnete pochybovať!

Opakujúce sa čísla
Stáva sa vám, že sa pravidelne pozriete na hodinky vtedy, keď ukazujú rovnaké čísla? Napríklad 22:22 alebo 13:13 alebo 3:33? A pri pohľade na tie hodiny ostanete na sekundu zaskočené a máte z toho čudný pocit? Je to pocit, že v miestnosti nie ste sami a že sa vám ktosi alebo čosi snaží niečo oznámiť alebo na niečo vás upozorniť. Duchovní guruovia hovoria, že opakujúce sa číslo tri znamená prítomnosť Krista.

Nočná návšteva
Už ste sa niekedy zobudili v noci na to, že je s vami určite niekto alebo niečo v miestnosti? Počuli ste dokonca kroky alebo šuchotanie alebo sa znenazdajky pootvorili dvere alebo pribuchlo okno? Dajte na svoj pocit. Ak sa vám pred tým napríklad snívalo so zosnulou osobou, môže to byť jej prítomnosť, pozdrav, prosba o odpustenie, modlitbu alebo upozornenie. V takejto situácií sa treba uvoľniť a uvedomiť si, že sa niet čoho báť. Ak s tým nemáte problém, bolo by fajn odriecť krátku modlitbičku.

autor:  Aneta Antolová