Foto: Adidas
#Krása

Začínate s behom? Nezabudnite, že správna rozcvička je základ.

7.8. 2019 2:05 Vedeli ste, že pripraviť svoje telo na bežecký tréning je rovnako dôležité, ako ovládať správnu bežeckú techniku?

Mnohé z nás, najmä bežkyne-začiatočníčky, túto časť tréningu podceňujeme a nevenujeme jej dostatok pozornosti, čo môže viesť k rôznym zraneniam a nepríjemným bolestiam počas aj bezprostredne po behu. Leo Lendvorský (@LeoLendvorsky), kapitán bežeckej komunity adidas Runners Bratislava, vám spolu s hlavnou ambasádorkou projektu “My first 10 K“, Sisou Križanovou (@sisa_kr), predvedie, ako by mala vyzerať bežecká rozcvička, vďaka ktorej budete pripravení na zdolávanie svojich bežeckých výziev.

Začiatky sú ťažké. Nevzdávajte sa.

Všetko je to o postupnom naberaní kondície. Najdôležitejšie je neprepáliť svoj organizmus hneď na začiatku počas prvých tréningov. Keď sa vyhnete týmto chybám a pochopíte zmysel behu, beh sa stane jednou z vašich najobľúbenejších aktivít.

Zaobstarajte si správnu obuv.

Bežecké tenisky adidas Ultraboost 19 vás nabijú energiou ako nikdy predtým! Práve teraz ich môžete nájsť v obchodoch alebo na stránke oficiálneho e-shopu www.adidas.sk aj v nových farebných prevedeniach.

  • Obsahujú o 20% viac technológie BOOST než prvá generácia Ultraboost, čím ponúkajú vyššiu návratnosť energie pri behu ako kedykoľvek predtým.
  • Sú doplnené ľahkým dielom Torsion Spring pre optimalizovanú úroveň flexibility v špičke a torzie v strednej časti.
  • 3D konštrukcia päty drží nohu pri náraze a poskytuje zvýšenú podporu a stabilitu pri behu.
  • Bezšvový zvršok Primekit 360 zabezpečí absolútne pohodlie.

Pridajte sa k adidas Runners.
Staňte sa súčasťou komunity adidas Runners Bratislava a posúvajte svoje bežecké limity ďalej! Čaká vás množstvo bežeckých a silových tréningov s profesionálnymi trénermi, ktoré vám prináša adidas úplne zadarmo. Každý týždeň zažijete kopec zábavy a spoznáte nových ľudí. Viac informácií nájdete na stránke www.adidas.sk/adidasrunners a vo Facebook skupine adidas Runners Bratislava.

Zdroj: PR článok

Video