Záleží najviac na
Foto: Shutterstock
#Madam EVA

Vyzerajte luxusne aj bez peňazí! Stačí dodržať 5 zlatých pravidiel miliónového LOOKU

Záleží najviac na
Foto: Shutterstock
#Madam EVA

Vyzerajte luxusne aj bez peňazí! Stačí dodržať 5 zlatých pravidiel miliónového LOOKU

2.11. 7:24 Byť za dámu v každej situácii si nevyžaduje vysedávať denne dve hodinu u vizážistu.

1. Presedlajte na slovíčko „aqua“
Doprajte svojim očiam kúsok azúrového pobrežia. Vizážisti high-society totiž poznajú iba jeden cieľ: všetky farby, ktoré nesú v názve slová ako „pool“, „aqua“ alebo „lagúna“. Modrú farbu naneste na pohyblivé viečko, zvyšok „drahej“ pokožky ostáva v tzv. nahom looku.

2. Vystavte svoje nechty
V nechtových štúdiách v L. A., kam sa chodievajú skrášliť Olsenky, nanášajú dnes iba dve trendové farby. Ružovú a fuksiovú. Dokopy. Kopírujte aj vy a nezabudnite, že miliónové dievčatá nikdy nechodia s olúpaným lakom! Takže „topcoat“ to istí.

3. Rátajte iba s tým transparentným
Vaša farba pleti by mala ladiť s tzv. nahým rúžom. Veľmi svetlá pleť = béžová alebo veľmi svetlá ružová. Normálna pleť = vyskúšajte tóny ružového dreva. Opálená pleť = jemná svetlá hnedá alebo jemné tóny zlatej.

4. Vytieňujte opálenie
Znie to všelijako, ale v Amerike sa stalo trendom opálené telo „na druhú“. Naneste na pokožku tela samoopaľovák a nechajte ho pôsobiť celý deň. Potom siahnite po bronzovom púdri a štetcom prejdite paže, brucho a stehná pozdĺž svalov. Výsledok? Dokonalá ilúzia štíhleho a trénovaného tela.

5. Napodobňujte Ázijčanky
Bez perfektného lesku vo vlasoch to nepôjde. Trendom u hviezdičiek z druhého konca sveta sú kúry z ryžových proteínov. Starý trik Ázijčaniek. Na mimoriadny lesk používajte pri umývaní vlasov zliatu vodu z ryže. Predtým ju, samozrejme, nechajte vychladnúť

autor:  Romana Kalická
Diskusia  ()

Video

Diskusia
#evahriesnedobra