Foto: Shutterstock
#Krása

Vyskúšali sme: Dove sprchovacie gély pre každú pokožku, je to naozaj tak?

22.6. 2020 7:00 Značka Dove ponúka široký rad sprchovacích gélov, ktoré sa skvele prispôsobia jedinečným potrebám a zaistia perfektnú starostlivosť o pokožku celého tela. Vyskúšali sme ich na vlastnej koži!

Od receptúr pre suchú kožu až po zloženie prispôsobené citlivej pokožke. To všetko a oveľa viac ponúkajú sprchovacie gély Dove. Moja pokožka je suchá, extrémne suchá! Má sklony k atopickým ekzémom a moje ruky zase majú sklony si suché miesta nepríjemne rozškriabať. K suchej textúre teda pokojne prirátajme aj citlivosť! Určite chápete, že nájsť sprchový gél, ktorý takejto nezbednej pokožke uľaví, je ťažký oriešok. Ale našla som a hneď päť!

Redaktorka Radka Morongová vyskúšala sprchovacie gély Dove na vlastnej pokožke!
Zdroj: RM

Do rúk sa mi dostali nové sprchovacie gély Dove so špeciálnymi receptúrami. Spojenie zložiek prírodného pôvodu, jemnej čistiacej zložky a hydratačnej technológie pomáha obnoviť prirodzenú mieru hydratácie pokožky a zaistí jej dlhotrvajúcu starostlivosť. Sprchovacie gély neobsahujú sulfáty, sú šetrnejšie
a poskytnú vašej pokožke jemnú starostlivosť a ochranu živej ochrannej vrstvy, čiže mikrobiómu. Dostupné sú v mnohých okúzľujúcich vôňach. Ozaj, fľaše sú vyrobené zo 100% recyklovaného plastu! Päť sprchovacích gélov a päť dní. Poďme na to:

Dove Deep Moisture pre extrémne suchú pokožku

Sprchovací gél Dove Deep Moisture bol vyvinutý tak, aby poskytoval čo najviac výživných látok, ktoré prenikajú hlboko do pokožky a napomáhajú jej obnove. Po prvom umytá bola moja pokožka hebká na dotyk a citeĺne premastená a hydratovaná. Žiadne svrbenie po sprche teplou vodou!

Dove Deep Moisture pre extrémne suchú pokožku
Zdroj: DOVE

Dove Refreshing pre svieži pocit

Spojenie hydratačnej starostlivosti Dove sa silou výťažkov z uhorky a zeleného čaju vás ráno úžasne nakopne. A nielen ráno! Ja som ho použila po cvičení. Keď ste rozhorúčená z poriadneho kardia, niet lepšej veci ako svieža sprcha. Uhorka a zelený čaj je pri sprchovacích géloch moja obľúbená kombinácia.

Dove Refreshing pre svieži pocit
Zdroj: DOVE

Dove Reviving pre rozmaznávanie

Dove Reviving spája hydratačnú starostlivosť Dove s výťažkami z granátového jablka a ibištekového čaju a predstavuje skvelý spôsob, ako prebudiť zmysly. Ľahká nadýchaná pena a hladká pokožka prevoňaná sladkými tónmi ma príjemne ukľudnila. Skvelý sprchovací gél na pokojný večer.

Dove Reviving pre rozmaznávanie
Zdroj: DOVE

Dove Purifying Detox pre pocit čistoty

Žijem v Bratislave a smog je najväčší nepriateľ mojej pokožky. Rošný mestský život si vyžaduje hĺbkové čistenie nielen vaše pleti ale aj celého tela. Dove Purifying Detox s receptúrou so zeleným ílom vaše telo dokonale očistí od špiny životného prostredia a stresu. A tá omamná vôňa!

Dove Purifying Detox pre pocit čistoty
Zdroj: DOVE

 

Dove Hydrating Care pre instantnú hydratáciu

Variant sprchovacieho gélu s brezovou vodou a aloe vera moju pokožku okamžite hydratoval. Dove Hydrating Care je tohtoročná novinka a pokožku zanecháva vyživenú, jemnú a akoby napitú! K účinku pridajte aj príjemnú vôňu. 

Dove Hydrating Care pre instantnú hydratáciu
Zdroj: DOVE
autor:  Radoslava Morongová