Foto: Tangle Teezer Wet Detangler
#Krása

S týmto hrebeňom bolestivé rozčesávanie nehrozí: Vyskúšajte ikonický Tangle Teezer!

Foto: Tangle Teezer Wet Detangler
#Krása

S týmto hrebeňom bolestivé rozčesávanie nehrozí: Vyskúšajte ikonický Tangle Teezer!

3.12. 2018 9:00 Hrebene na rozčesávanie vlasov, na úpravu vlasov pri fénovaní či tupírovacie hrebene. Ponuka je široká! Ale čo tak hrebene na vlhké a mokré vlasy? Aj s touto novinkou prichádzajú už ikonické hrebene z Veľkej Británie - Tangle Teezer Wet Detangler.

K svojim vlasom pristupujeme s veľkou starostlivosťou a dodržiavame zabehnuté rituály a pravidlá, aby sme ich ochránili. Naozaj robíme všetko tak, aby sme vlasom neubližovali? Krehkosť vlasu je vysoká a veľmi ľahko dôjde k narušeniu štruktúry vedúce k celkovému zničeniu vlasov. Málokto z nás vie, že vlasy sú veľmi citlivé samy o sebe, ale ich citlivosť je ešte výraznejšia keď sú mokré. Vlas sa po kontakte s vodou otvorí a stáva sa krehkým.

S týmto hrebeňom bolestivé rozčesávanie nehrozí: Vyskúšajte ikonický Tangle Teezer!
Zdroj: Tangle Teezer Wet Detangler
V tento moment je dôležité venovať  zvýšenú opatrnosť a zvoliť vhodný hrebeň, ktorý vlasy viac nezachumlí, neťahá a neláme.

Hrebene na mokré a vlhké vlasy Tangle Teezer Wet Detangler s dvoma radmi krátkych a dlhých štetiniek vlasy nežne rozčešú a uhladia. Môžete sa rozlúčiť s bolestivým rozčesávaním vlhkých a mokrých vlasov, po ktorom vám zostane v ruke chumáč vlasov.

Wet Detangler s ergonomickou a dizajnovou rukoväťou vám prirastie k ruke a nestane sa, že by vám hrebeň počas rozčesávania vlasov v sprche vykĺzol z rúk. Skvelým pomocníkom je aj pri rovnomernom nanášaní kondicionéra počas vášho kúpeľa.

Hebké, zdravé a krásne vyzerajúce vlasy sú presným synonymom hrebeňov Tangle Teezer Wet Detangler, špeciálne vyrobených pre manipuláciu s mokrými vlasmi, ktoré je možné používať aj na vlasy suché k úprave účesu počas dňa.

<span><em>Pozrite si GALÉRIU a vyberte si ten SVOJ!</em></span> 

K dostaniu v štyroch farebných prevedeniach na www.bezvavlasy.sk za 11,46 €.

Zdroj: PR článok

Video

Diskusia
#evahriesnedobra