Vybrali sme TOP vecičky pre DOKONALÚ krásu: Pozrite sa, čo dokážu TIETO 4 beauty vychytávky!

16.10. 11:01 Beauty čačky, na ktoré prisahá naša kozmetická redaktorka Gabika Šírová.

1. Insta inspo
Po rýchlu radu, ako sa nalíčiť trocha netradične, nemusím chodiť ďaleko. Stránka @beautyisboring prináša ten najlepší výber trendov vypracovaných do detailu. Mejkap očí v štýle 90. rokov alebo supertrik s aplikáciami, ale najmä tá čistá prácička ma vždy bude fascinovať. 

2. Anti-age krytie
Pri nanášaní mejkapu som vždy premýšľala, ako pôsobí na moju pleť. Nevysušuje ju zbytočne? Ochráni ju dostatočne pred slnkom či smogom? Mám ho vrstviť viac alebo nechať, aby pôsobil prirodzenejšie? Keď som natrafila na novinku L’Essentiel Éclat Nature od Guerlain, bolo rozhodnuté. 97 % prírodných zložiek, minerálne pigmenty, 12 odtieňov na výber, dlhodobé krytie plus hydratácia, výťažky z morských rastlín a fantastický okrúhly štetec z neho robia jednotku.

3. Stratená v lícenkách?
Dlho som nevedela, kam nanášať ružový blush a kam umiestniť lesk. Revlon PhotoreadyTM Instant Cheek Maker tento problém vyriešil za mňa. Na jednom líčidle je polovica farby na líčka a polovica rozjasňovača. Je anatomicky tvarované tak, že kopíruje vypuklé lícne kosti. Raz-dva ich zvýrazní do dokonalosti. Po tom, čo ním prejdem po líčkach, už len prstami „doklepnem“ detaily.

4. Vôňa domova podľa elementov
Sviečky do bytu môžem kupovať v každom ročnom období. Tom Dixon ich vyrába podľa elementov zem-kov-kameň-drevo a z nádherných raw materiálov. Kolekcia Materialism teda nielen dobre vonia (mošus, ambrette, céder), ale vyzerá, akoby ste svietniky vytesali z kameňa terrazzo či odliali z farebného skla. Radosť cítiť, radosť vidieť.

autor:  Gabriela Šírová
Diskusia  ()

Video

Diskusia
#evahriesnedobra