Vyhrajte s Lucy Pug a Le Mini Macaron!
Foto: le mini macaron
#Krása

Veľká SÚŤAŽ na našom INSTAGRAME: Vyhrajte sadu gélovej manikúry od Le Mini Macaron!

Vyhrajte s Lucy Pug a Le Mini Macaron!
Foto: le mini macaron
#Krása

Veľká SÚŤAŽ na našom INSTAGRAME: Vyhrajte sadu gélovej manikúry od Le Mini Macaron!

6.12. 2018 9:00 Urobiť si chrumkavé gélové nechty z pohodlia domova? To chcete hneď! Hrajte o chutnú sadu gélovej manikúry na našom Instagrame!

Čo keby sme vám povedali, že už nemusíte chodiť "na nechty" do salónov a všetko zvládnete z pohodlia domova? Neveríte? Objavili sme úžasnú sadu domácej gélovej manikúry Le Mini Macaron!

V jednom balení nájdete lak na nechty, pilníček a chutnú lampičku v tvare makrónky. Stačí naniesť tenkú vrstvu laku a prst vložiť do lampy. Stlačíte a za 30 sekúnd sa vám lak "zapečie"a vy môžete pokračovať ďalšou vrstvou. Takáto manikúra vám vydrží niekoľko dní, bez škrabancov a lúpajúceho sa laku.

 Le Mini Macaron ponúka na výber niekoľko odtieňov, vrátane limitovanej kolekcie, ktorú pre značku navrhla vlogerka Lucy Pug!

View this post on Instagram

Vždy keď som cestovala po svete a premiestňovala som sa z miesta na miesto, každodenná starostlivosť o nechty mi brala veľa času🤭💅🏽 Rovnako nie som typ človeka, ktorý si užíva hodiny strávené na manikúre🙈Spojila som sa s Francúzskou značkou @leminimacaron , ktorá mi umožnila si vytvoriť special edíciu manikúrového setu s vlastným odtieňom baby pink gél laku v custom obale🤗💓 Okrem toho, v tomto cestovnom balení nájdeš všetko, aby si si manikúru spravila za 15 minút - a to úplne kdekoľvek (postačí ti usb napájanie)😝Nechty ti vydržia až 2 týždne ✨odkaz na set, kde si ho môžeš nájdeš v biu (je len limitovaný počet)🤫Verím, že sa vám bude páčiť rovnako, ako aj mne😍 PS: výherkyňám napíšem direct🙋🏽‍♀️

A post shared by LUCY•PUG (@lucypug) on

A práve túto kolekciu v krásnej sladkej ružovej teraz môžete vyhrať! Všetko potrebné, aj s podmienkami súťaže* nájdete na našom Instagrame. Držíme palce!

*Zapojením sa do súťaže súhlasíte s jej podmienkami.

Zdroj: Redakcia Eva
Diskusia  ()

Video

Diskusia
#evahriesnedobra