Slnko je zdravé
Foto: shutterstock
#Krása

Valia sa na nás horúčavy: 30 tipov, ako byť v príšernom teple neodolateľná │ BEAUTY ŠPECIÁL

Slnko je zdravé
Foto: shutterstock
#Krása

Valia sa na nás horúčavy: 30 tipov, ako byť v príšernom teple neodolateľná │ BEAUTY ŠPECIÁL

27.7. 8:27 Teploty na Slovensku by v najbližších hodinách mohli dosiahnuť až 34 stupňov. Príde tak PORIADNE leto! Tešíte sa?

Že nemáte čas na skrášľovanie? Neveríme! S nami to dáte v rekordnom čase. A bez toho, aby ste sa zapotili.

1. Instantný lifting dožičíte svojim prsiam už len tým, že zmeníte postoj. Zatlačte ramená dozadu a predstavte si, že vás niekto ťahá za hlavu smerom hore. Výsledok? Sebaisté vystupovanie a o pár kíl štíhlejšia postava. Aspoň opticky.

2. Tvár a krk si pred každou aplikáciou opaľovacieho krému vyčistite. Zaberie to menej ako minútu a pleť uvoľníte od zostarnutej vrstvy, potu a mazu, ktorý upcháva póry a podporuje tvorbu pupienkov.

3. Zahryznite sa do manga. Osvieži vás počas vriaceho letného dňa a zásobí telo betakaroténom a vitamínom C. Tieto antioxidanty pomáhajú v boji proti voľným radikálom a udržiavajú pokožku hladkú a rozžiarenú. O malom množstve kalórií ani nehovoríme.

4. Neskončite iba pri opaľovacom kréme. Naneste aj tenkú vrstvu samoopaľováka. Najprv budete mať síce pocit, že ste sa zahalili do hnedej omáčky, ale gél sa rýchlo vstrebe a vy krásne zhnednete. Získate tak opálenie za polovičný čas. Samozrejme, bez toho, aby ste pokožku vystavili poškodeniu. No nie je to geniálne?

5. S malým uhorkovým trikom vydrží váš mejkap aj megahorúčavy. Vyrobte si domáci strek. Nakrájajte uhorku na kocky, vložte do fľašky, z ktorej sa dá striekať, zalejte vodou a uložte do chladničky. Alebo vyskúšajte to isté so zeleným čajom. Pripravte si čaj tak, ako ste zvyknuté, nalejte ho do fľaše a dajte vychladiť do chladničky. Ak máte pokožku citlivú či náchylnú na začervenanie, namiesto zeleného čaju si tvár postriekajte kamilkovým.

autor:  Martina Havranová
Diskusia  ()

Video

Diskusia
#evahriesnedobra