Foto: Profimedia
#Krása

Tréner modeliek prezradil, ako sa rodí dokonalá postava (12 pravidiel)

Foto: Profimedia
#Krása

Tréner modeliek prezradil, ako sa rodí dokonalá postava (12 pravidiel)

31.12. 2020 10:14 Russell Bateman stojí za projektom The Skinny Bitch Collective, ktorý milujú všetky supermodelky sveta. Toto je 12 pravidiel, pomocou ktorých si spolu s cvičením dokážete vypracovať a udržať dokonalú postavu:

A veľakrát to nie je len o postave ale aj o životnom postoji. Russellove pravidlá nezačínajú a nekončia len pri činkách vo fitku, má pre vás celý komplex životných rád, ktoré vám zmenia kvalitu života k lepšiemu. Ó, a ten pevný zadok k tomu poteší. Cvičí také mená ako tereza Maxová, Irina Shayk či Taylor Hill. Tak čítajte, zapisujte a najmä konajte ako Russell hovorí:

1. Von zo svojej komfortnej zóny
Nemá zmysel robiť tie isté veci dookola, nikam vás to neposunie. Naše telá boli stvorené na to, aby sa hýbali, aby tlačili, ťahali, dvíhali a robili niekoľko rôznych aktivít, z ktorých každá formuje vašu postavu inak. Začnite skoro ráno, doprajte si hodinu tanca a nezabudnite aktívne oddychovať. Posúvajte limity a najmä striedajte aktivity. je to tá najlepšia cesta rásť fyzicky aj psychicky.

No @luisborgesoficial I'm an angel 😂

A post shared by Sara Sampaio (@sarasampaio) on

2. Vynechajte cukry pred aj po cvičení
Cukry znižujú spaľovací efekt cvičenia, takže žiadne banány ani energy drinky, ktoré bežne dostať v fitnes centrách. Ideálnym jedlom pred cvičením je organická káva, kakaové maslo a päť kúskov mandlí. Po cvičení si doprajte zeleninu, rybu alebo quinou.

3. Určite si priority
A najmä, držte sa ich. Ak chcete zo seba vydať to najlepšie, musíte sa tomu oddať. Je možné, že sa budete musieť vzdať niektorých vecí, ale to už je obeta pre vaše zdravie a krásnu postavu. (Článok pokračuje na ďalšej strane)

Zdroj: Redakcia Eva
autor:  Hana Vydrová