×
#Krása

TOTO nevyšlo: Pre ktoré celebrity sa stali estetické zákroky NOČNOU MOROU?

13.1. 21:59 Tori Spelling aj Gwyneth Paltrow oľutovali, že v minulosti podľahli kúzlu plastickej chirurgie. Ktoré známe ženy patria tiež do klubu "TOTO už nikdy"?

Gwyneth Paltrow
Zdroj: Shutterstock

Populárna herečka a podnikateľka Gwyneth Paltrow sa nebráni asi žiadnemu kozmetickému vylepšeniu. Vyskúšala už takmer všetky dostupné zákroky. Jeden špecifický však po zlej skúsenosti už odmieta absolvovať. "Botox už nikdy viac. Raz som ho vyskúšala a na mesiace som bola odkázaná na život so šialeným výrazom tváre. Výsledok bol neprirodzený a skutočne odstrašujúci," prezradila propagátorka zdravého životného štýlu.

Torine prsia boli veľké, no dnes sú o niečo plnšie a nevzhľadná priehlbina je menej viditeľná.
Zdroj: instagram @torispelling

Seriálová herečka, Tori Spelling, si svoje prsia dala zväčšiť v svojej dvadsiatke. Implantáty oľutovala až s príchodom prvého dieťaťa. "Keby som vedela, že tento zákrok bude mať vplyv na produkciu mlieka pri dojčení, nikdy by som do toho nešla," vysvetlila matka až piatich detí.

Lisa Rinna
Zdroj: Shutterstock

Hviezda reality show Paničky z Beverly Hills, Lisa Rinna, si svoje ikonické pery nechala zväčšiť ešte v začiatkoch svojej kariéry. Mala krátko po dvadsiatke. Plné pery však časom oľutovala. Vrstvením kyselín a neskôr aj vložením implantátu sa ich tvar zdeformoval. "Dlhé roky som musela s lekárom pracovať na tom, aby sa vrátili do pôvodného stavu," priznala herečka.

Priscilla Presley v roku 2019.
Zdroj: Getty Images

Pre Priscillu Presley sa honba za mladosťou stala takmer osudnou. Pred pár rokmi si nechala "napichať" tvár s presvedčením, že podstupuje zákrok s kyselinou hyalurónovou. Bohužial látka, ktorá jej bola aplikovaná do tváre bol len silikón, ktorý bývalej herečke nenávratne poškodil stav pleti. VIAC FOTIEK SI POZRITE V NAŠEJ GALÉRII TU!

Video