Popíjanie bylinkového čaju umocní pocit relaxu.
Foto: Shutterstock
#Krása

TOTO je hotový beauty zázrak! Naučte sa ho správne používať, budete neodolateľná

Popíjanie bylinkového čaju umocní pocit relaxu.
Foto: Shutterstock
#Krása

TOTO je hotový beauty zázrak! Naučte sa ho správne používať, budete neodolateľná

17.1. 14:20 Jemná emulzia s drobnými zrniečkami už dávno nie je len prostriedok, ako sa zbaviť drsnej odumretej pokožky! Objavte zázračné schopnosti pílingu, ktoré pracujú vo váš prospech!

Suchá pokožka
Majiteľky suchej pokožky by mali zvoliť píling, ktorý ju zbaví odumretých kožných buniek, ale zároveň zachová jej prirodzenú schopnosť premasťovania. Výborný variant sú ovocné pílingy alebo s obsahom medu. Práve med pôsobí ako jemný, ale veľmi výživný antioxidant, ktorý na tele urobí dôkladnú, ale šetrnú prácu.

Pokožku navlhčite a jemnými krúživými pohybmi ju zbavte nečistôt. Po aplikácii by ste nemali cítiť sťahujúci pocit na pokožke. Pokojne môžete siahnuť aj po pílingoch na olejovej báze. Sú úžasne výživné a po ich použití sa nemusíte natierať telovým mliekom. Domácim receptom, ktorý ulahodí suchej pokožke, je píling z medu a ovsenej múky. Je veľmi jemný a ovsená múka kvalitne prečistí pokožku.

Nezabudnite: Aj keď ide o pokožku tela a nie tváre, vždy s pílingom zaobchádzajte opatrne. Vyhýbajte sa aplikácii na drobné ranky, znamienka alebo podráždené miesta. Ak vás na niektorých miestach trápi stvrdnutá pokožka, miesto ošetrite radšej viackrát namiesto toho, aby ste použili raz veľké množstvo prípravku alebo tlačili na pokožku.

autor:  Dominika Nová
Diskusia  ()

Video

Diskusia
#evahriesnedobra