Foto: instagram / @slickwoods
#Móda

Tehotná modelka potvrdila vážnu diagnózu: Som holohlavá, podstupujem chemoterapiu!

17.8. 2020 9:34 Modelka svoju diagnózu potvrdila vo vysokom štádiu tehotenstva. Ako dlho s chorobou bojuje, nie je známe.

24-ročná modelka Slick Woods sa fanúšikom zverila na sociálnej sieti minulý rok v novembri. V rámci hashtagu si dokázala zažartovať na svoj účet, keď napísala: "aspoň som konečne holohlavá". GALÉRIA.
 
Takmer 77 tisíc followerov začalo so Slick okamžite súcitiť a a nad jej zdravotným stavom vyjadrovali ľútosť. S takýmto prístupom má však modelka vážny problém a ďalšie posty tak obsahovali výzvy, aby z nej ľudia nerobili obeť.

Slick je aj naďalej aktívna modelka, nafotila niekoľko kampaní, napr. pre značku Ugg, a tiež si zahrala hlavnú úlohu vo filme Goldie. Preslávila ju najmä spolupráca so slávnou značkou bielizne Savage X Fenty (jej prehliadku absolvovala vo vysokom štádiu tehotenstva a len pár hodín po jej konci porodila syna).

Deň matiek už oslávila v nemocnici a všetkých mamičkám odkázala: "Prajem šťastný Deň matiek všetkým matkám, ktoré sa usilujú byť najlepšími. Priviesť na svet nový život je tvrdá práca, všetky ste skutočným požehnaním." Pozrite si GALÉRIU.

Strata vlasov počas chemoterapie zatrasie každou pacientkou. Vedie k strate sebadôvery, nalomenej psychike, či k životu v izolácii. Vďaka projektu Ligy proti rakovine „Vystrihaj sa Slovensko“ sa už desiatky žien tešia z nových parochní. Ak chcete pomôcť, máte príležitosť. Nákupom každého produktu Pantene v predajniach 101 Drogerie prispejete sumou 50 centov. Akcia trvá do 15. septembra 2020.

Video