Šťavnaté pery, husté riasy zvýraznené precíznou linkou a pohľad orámovaný dokonalou líniou obočia – klasika, ktorou nemáte čo pokaziť.
Foto: DERMACOL
#Krása

Ste pripravená povedať letu zbohom? Spoznajte najhorúcejšie make-up trendy na jeseň!

Šťavnaté pery, husté riasy zvýraznené precíznou linkou a pohľad orámovaný dokonalou líniou obočia – klasika, ktorou nemáte čo pokaziť.
Foto: DERMACOL
#Krása

Ste pripravená povedať letu zbohom? Spoznajte najhorúcejšie make-up trendy na jeseň!

17.9. 0:01 Hovorí sa, že mužov na ženskej tvári najviac zaujmú pery alebo oči. Správne líčenie im dokáže pridať na pôvabe - máme niekoľko výborných tipov, ako na to!

Výrazné pery a sexi orámované oči sú nesmrteľným trendom, ktorým nemáte čo pokaziť. Na najzvodnejšie časti ženskej tváre si najnovšie posvietila značka Dermacol. Tá prichádza s novinkami, ktoré červenej na vašich perách dodajú diamantový lesk a ukážu vám, čo dokáže malá zmena v odtieni čiernej linky!

Pery ako šperk
Červené odtiene rúžu sú absolútnym trendom jesennej sezóny. Nielenže rozžiaria váš celkový vzhľad, ale zdokonalia aj váš úsmev! My sme si zamilovali nový dlhotrvácny lesk Dermacol Crystal Crush s veľkými trblietavými kryštálikmi pre oslnivý diamantový lesk. Pre svoj denný či večerný look si môžete vybrať zo 7 krásnych odtieňov – od elegantných nude, cez zvádzajúce tóny červenej až po hravé odtiene ružovej. Zloženie je čisto vegánske, bez obsahu parabénov a korunované jemnou ovocnou vôňou.

Tip: Najskôr pery narúžuje a až potom pery obtiahne kontúrkou. Výsledkom je čistý, dokonale tvarovaný obrys, ktorý vhodne dopĺňa zvyšok mejkapu. Vyzerá to super, vyskúšajte.

Linka nemusí byť len čierna
Jedným z pomocníkov na dosiahnutie dokonalého výsledku je očná linka. S fixkou na oči dokážete svoj pohľad zvýrazniť, orámovať, prehĺbiť, vytvarovať a navyše - dodať mu uhrančivosť! Fixka na oči Precise patrí k bestsellerom v ponuke Dermacol. K obľúbenej čiernej teraz pribudli dva nové odtiene. Sýto šedá a tmavohnedá farba potešia najmä blondínky či dámy, ktorým sa tradičná čierna linka zdá byť príliš „tvrdá“, alebo túžia po zmene.

Bojíte sa, že budete pre dokonalý výsledok potrebovať veľa cviku? Fixka je dokonalým nástrojom aj pre úplné začiatočníčky. Má ergonomický tvar, pri držaní sa nekĺže a vďaka extra tenkému hrotu dokáže precízne vytvoriť aj tú najtenšiu linku. 

Tip: Aj farbu linky prispôsobte odtieňu svojich vlasov. Priveľký kontrast by vyzeral rušivo, mohol by upozorniť na unavené oči alebo nedokonalú pleť.

Výživa a objem pre vaše riasy
Nič nedodá pohľadu takú hĺbku ako závoj hustých zdravých rias. Ak vám ich nenadelila príroda, zariadi to nová objemová riasenka Mega Lashes Volume Care. Obsahuje ryžový olej a panthenol, ktorý riasy dokonale vyživuje a dodáva im plnosť a lesk. Jednoduchosť aplikácie je zaručená vďaka stabilnej rukoväti a čo je najlepšie, extrémneho objemu postačí jediná vrstva! Inými slovami, stačí pár sekúnd a sexi look je na svete. 

Tip: Riasenku nanášajte až po vytočení rias klieštikmi.

Elegantné línie obočia
Trend tenkého obočia je našťastie za nami a do popredia sa dostáva prirodzenosť. Ak sa v otázke líčenia obočia necítite dostatočne skúsená, s automatickou ceruzkou na obočie Eyebrow perfector prúser nehrozí. Ručí za precízne vykreslenie a prirodzený vzhľad, ktorý vďaka vodoodolnému zloženiu vydrží bez rozmazania po celý deň.

Ceruzka s praktickou kefkou na vyčesanie chĺpkov obočia je vegánska a dostupná v troch farebných variantoch.

Tip: Nesnažte sa vykresliť celý oblúk jednou líniou. Ceruzkou dokresľujte iba chýbajúce chĺpky, jeden po druhom. Potom obočie niekoľkokrát prečešte kefkou.

 

Video

Diskusia