Foto: Manufaktura
#Krása

Ako sa vyhnúť predvianočnému zhonu?

Foto: Manufaktura
#Krása

Ako sa vyhnúť predvianočnému zhonu?

7.12. 2018 8:00

Ako sa vyhnúť predvianočnému zhonu?
Zdroj: Manufaktura

Tiež Vás desí predvianočný zhon spojený s frontami v preplnených obchodoch, vianočným upratovaním, pečením a varením a zháňaním tých najlepších darčekov? Hoďte stres a únavu za hlavu. Vianoce by predsa mali byť o domáce pohode. Ako na to? Skúste domáce kúpele.

Príjemný rituál domácich kúpeľov so zapálenou sviečkou, vonným kúpeľom, osviežujúcou sprchou, masážou, šálkou čaju alebo iným spôsobom rozmaznávania pomôže odpútať sa od denných problémov, dosiahnuť fyzickú a psychickú úľavu a na chvíľku si oddýchnuť. Pripravte si tentokrát jedinečný večerný medovkový rituálpre sladké sny, ktorý ocenia všetci milovníci teplých kúpeľov a domácej relaxácie. Medovka je trváca bylina, ktorej priaznivé účinky boli známe už v staroveku.

Ako sa vyhnúť predvianočnému zhonu?
Zdroj: Manufaktura

Vôňa medovky má upokojujúci vplyv pri stavoch úzkosti, nespavosti, depresiách, neurózach, bolestiach hlavy, migrénach, prechladnutí ... V kozmetike je využívaná vďaka svojim osviežujúcim, hojivým a čistiacim účinkom, na ošetrenie problematickej pleti a hlavne na prípravu upokojujúcich relaxačných kúpeľov.

Návod krok po kroku:

1) Vytvorte si v kúpeľni príjemnú atmosféru - zapáľte si prírodnú vonnú sviečku zo sójového vosku s vôňou čistej bielizne...

2) Doprajte si uvoľňujúci medovkový kúpeľ, ktorý z Vás vďaka teplej vode a príjemnej vôni odplaví napätie a únavu a prispeje k dokonalej relaxácii a sladkému spánku.

3) Po kúpeli si užite 20 minút odpočinku v teplom župane alebo osuške za popíjania bylinkového čaju s medovkou – podporíte tak účinky kúpeľa.

4) Pred spaním poproste svojich blízkych a krátku harmonizujúcu masáž pomocou relaxačného masážneho gélu – nechajte si namasírovať napríklad chrbát alebo plôšky nôh. Bude sa Vám krásne zaspávať...

Ďalšie tipy na domáce kúpele nájdete na www.manufaktura.sk.

Zdroj: PR článok
Diskusia  ()

Video

Diskusia
#evahriesnedobra