Getty Images
Foto: Getty Iamges
#Krása

Šialené! 5 celebrít, ktoré svoje chudnutie doviedli do extrému: Schválne, vydržali by ste TOTO?

Getty Images
Foto: Getty Iamges
#Krása

Šialené! 5 celebrít, ktoré svoje chudnutie doviedli do extrému: Schválne, vydržali by ste TOTO?

9.10. 12:00 Vydržali by ste diétovať ako tieto celebritky? Pozor, niektoré to doháňajú do extrémov!

JENNIFER ANISTON

Rachel z Priateľov svoj deň štartuje vodou s vytlačeným citrónom, ktorý nakopne jej metabolizmus. Neskôr nasleduje smoothies alebo avokádo a vajíčka s kokosovým olejom. Na obed väčšinou jedáva zeleninu vo forme šalátu s mäsom a rovnako vyzerá aj jej večera. Počas dňa si rada pomaškrtí na jablku a mandľovom masle či rôznych orechoch.

GWYNETH PALTROW

Makrobiotička,vegánka, žiadne cukry, tuky, sacharidy, len džúsiky a detox. Gwyneth si dáva poriadne zabrať! Po rannom tréningu si dopraje smoothie, na obed, podobne ako Jenny, ide po šaláte s grilovaným kurčaťom. Večeria to isté, čo jej deti, čiže kuracie mäso, brokolicu alebo cestoviny. Zatiaľ to vyzerá v pohode, všakže?!

Nebola by to ale Gwyneth, keby si nedopriala pravidelný detox. Vždy v januári si dopraje 5-dňovú "stopku" pre alkohol, kofeín, glutén, cukor, tuky, kukurica, morské plody, sója a mliečne výrobky!

Čiže, vychádza nám z toho, že v tomto čase neje takmer nič. Ale pozor, o herečke je známe, že sa netají láskou k cigaretám, dopraje si jednu raz za týždeň! Trošku zmätené diétovanie, nemyslíte?

JENNIFER LOPEZ

Lopezka si fičí na organickom jedle. Ráno si hodí proteínový šejk s ovocím, medom a jogurtom. Na obed si dá lososa so zeleninovým šalátom, miluje brokolicu, cuketu alebo papriku. Na večeru jedáva bravčové alebo kuracie mäso. Nepije alkohol, kávu a nefajčí, ale občas si dá zmrzlinu alebo sušienky.  

KATE HUDSON

Kým všetky slečny pred ňou milujú raňajky, Kate sa vraj musí do nich doslova nútiť. Po prebudení  si dá zelený džús a kávu, ide cvičiť a až potom je schopná naozaj jesť. Po cvičení si dá proteínový šejk a šalát. Dodržiava vysoko alkalickú diétu, čo znamená, že nejedáva mäso, mliečne výrobky ani glutén. Väčšinou funguje na zelenine, ovocí, orechoch a tofu. 

GISELE BÜNDCHEN

Gisele to zo všetkých spomenutých doviedla ako jediná do extrému. Je zrejme najzdravšie stravujúcou sa modelkou a jej manžel Tom Brady vraj nikdy nezjedol jahodu! Deň začína tekutinami, najskôr teplá voda s citrónom, potom bylinkový džús a vitamínové smoothies. Brunch pozostáva z vajíčka, avokáda, gluten-free chlebu a kokosového masla. Jedávajú výhradne organickú zeleninu, ale nenájdete u nich žiadne zemiaky, hríby ani paradajky! 

Zdroj: Hana Vydrová
Diskusia  ()

Video

Diskusia
#evahriesnedobra