Foto: Nivea
#Krása

Pre krajšie leto

Foto: Nivea
#Krása

Pre krajšie leto

26.5. 0:00 Žiarivé, preslnené ročné obdobie, na ktoré sme sa tak tešili, je za dverami! Dožičte svojej pleti dostatočnú ochranu už od prvých lúčov.

S rešpektom k pokožke i planéte

Slnko je zradné. Aj keď má pozitívny vplyv na psychiku človeka, dodáva nám energii, podmieňuje základné životné rytmy, napomáha pri tvorbe vitamínu D, umožňuje venovať sa športu a vodným radovánkam..., jeho žiarenie škodí. Preto je tu nový inovovaný rad NIVEA SUN Protect & Moisture, ktorý okamžite chráni pred UVA a UVB lúčmi, poskytuje pokožke 48-hodinovú hydratáciu a tiež funguje v dokonalej rovnováhe s vlastným mikrobiómom pokožky. Starostlivá receptúra naviac chráni pred predčasným starnutím pokožky, zabraňuje strate vlhkosti a je vodoodolná.

Pretože sa nestaráme len o kožu, ale taktiež o planétu, dbáme na udržateľnosť:

Hydratačné mlieko a sprej na opaľovanie OF 30 Protect & Moisture, NIVEA SUN, 200 ml, od 13,55 Eur
Zdroj: Nivea


RESPEKTUJE OCEÁNY :
Vo výrobkoch nenájdete UV filtre: octinoxate, oxybenzone, octocrylene. Sú v súlade s právnym predpisom na Hawaji – Hawaii Reef Bill. Neobsahujú mikroplasty.

EKOLOGICKÉ OBALY :
Všetky fľašky sprejov na opaľovanie a po opaľovaní NIVEA sú vyrobené z 95 % recyklovaného plastu, vonkajšie uzávery a uzávery pumpičiek sú z cca 48 %.

SÚ BIOLOGICKY ROZLOŽITELNÉ :
Všetky prípravky sú bezpečné tak ako pre človeka, tak aj pre prírodu, pretože sú až z 82% biologicky rozložiteľné. Nezaťažujú teda naše zdravie, ani životné prostredie.

Minerálny štít

Aké fantastické by bolo, keby UV filtre okamžite chránili našu pokožku ako malé zrkadielka pred negatívnymi účinkami UV žiarenia? To je presne to, čo vie nový minerálny ochranný krém NIVEA SUN. Jeho zloženie je určené i pre tú najcitlivejšiu a tiež detskú pleť. Pokožka tváre je tenšia a náchylnejšia k poškodeniu. Naša tvár je vystavená slnku častejšie ako iné časti nášho tela. Každý deň, bez ohľadu na to, či je vonku zamračené a zima, alebo jasný, horúci deň. Preto potrebuje osobitnú ochranu.

Pleťový krém na opaľovanie s minerálnymi filtrami OF 50, NIVEA SUN, 50 ml, 12,69 Eur
Zdroj: Nivea

Všetko, čo vaša citlivá pleť potrebuje. Nemastný, zmatňujúci krém obsahuje iba 100 % minerálne filtre, ktoré na povrchu pleti vytvárajú ochranný film, ktorý ako slnečný štít odráža slnečné lúče od pokožky. Poskytuje účinnú UVA a UVB ochranu, nie je parfumovaný. Obsahuje tiež antioxidanty a bio aloe vera, ktoré chráni pleť pred poškodením pod vplyvom slnečného žiarenia a tiež pred predčasným starnutím. Je vodoodolný a vhodný i na každodenné použitie. Neupcháva póry a zmatňuje, avšak bez bielych škvŕn na pokožke. Je taktiež vegánsky.

autor:  PR článok