Ilustračné foto.
Foto: Maybeline
#Krása

Podporte ich krásu

Ilustračné foto.
Foto: Maybeline
#Krása

Podporte ich krásu

27.11. 0:05 Oči a pery o nás povedia najviac, pretože odrážajú všetky naše emócie ako zrkadlo. Prezradia akú máme náladu, ak sme melancholické, veselé, alebo zamilované ...

Pomocou rafinovaného líčenia a kvalitnej dekoratívnej kozmetiky môžeme vykúzliť pery lákajúce k bozku aj hlboký pohľad pod ktorým zmäkne aj skala.

Tiene hodné kráľovnej

Nemusíte byť urodzeného rodu, aby ste ich vlastnila. Očné tiene Color Queen od L'Oréal Paris skrášlia každú ženu bez ohľadu na postavenie i vek. Ich textúra, hebká ako hodváb, obsahuje 40% suchých olejov a 20% vzácnych mastných olejov. Vďaka tomu sa veľmi dobre nanáša, očné okolie nevysušujú ani nezostávajú v ohybe viečok. Ich bohatá pigmentácia zaručí intenzívny odtieň už pri prvom ťahu štetcom. Na viečkach vydržia dlhé hodiny bez toho, aby zmenili vzhľad, alebo snáď opadávali. Mono očné tiene Color Queen sú dostupné v šiestich odtieňoch s matným, alebo saténovým finišom. Škála farieb vďaka tomu ponúka možnosti výrazného kreatívneho líčenia na večer, ale aj prirodzené jemné varianty pre bežné nosenie.

Líčenie z New Yorku

Ak máte radšej viac tieňov v jednej kazete, zapáči sa vám praktická paletka očných tieňov Maybelline The City Mini Palette, inšpirovaná svetoznámymi momentami z mesta New York. V palete nájdete šesť očných tieňov v nadčasových prírodných tónoch béžovej a hnedej. S ich pomocou ľahko vytieňujete hlboký, až dramatický pohľad a umocníte jedinečnú farbu svojou dúhovky. Môžete tiež popustiť uzdu svojej kreativity a pohrať sa s líčením tón v tóne, prípadne zvoliť úplne nenápadné tieňovanie.

Ilustračné foto.
Ilustračné foto.
Zdroj: Maybeline

 

Bez stopy

Make-up bez rúžu je ako obliecť sa a zabudnúť na topánky. A to by bola škoda, pretože rúž Rouge Signature Parisian Sunset od L'Oréal Paris pôsobí úžasne. Vážne. Keď ho nanášate na pery, vyvoláva pocit pohladenia vánkom. Textúra je tak ľahká, že ju ani neucítite. Okrem toho výborne drží vďaka novej technológii na báze vody a oleja a veľkorysej pigmentácie. Nehrozí teda, že zanecháte stopy tam, kde práve nechcete. S rúžom Rouge Signature Parisian Sunset ste nezastaviteľné. Stačí si len vybrať zo siedmich odtieňov - od ružovej k temne slivkovej.

Ilustračné foto.
Ilustračné foto.
Zdroj: Maybeline
autor:  PR článok

Video

Diskusia

K tomuto článku nie je možné pridávať diskusné príspevky.