Foto: Lukáš Kimlička
#Krása

Pevná pokožka potrebuje podporu aj zvnútra: Jedinečný kolagén dokáže viac, ako by ste čakali!

22.12. 2022 10:21 Zdravá a pevná pleť je krásna pleť. V snahe dosiahnuť tento súlad skúšame všemožné kozmetické vychytávky, ktoré nie vždy fungujú tak, ako by sme si predstavovali. Viete, že existuje spoľahlivá vec, ktorá dokáže pleť pekne spevniť aj zvnútra?

Každá sme iná a u každej z nás funguje niečo iné. Čo by ste povedali, na to, že existuje vecička, ktorá je účinná u každej ženy bez ohľadu na vek či životný štýl? A na to, aby bola účinná, stačí jedno malé vrecúško, ktoré ukrýva dávku pevnosti a krásy? Možno tušíte, že ide o kolagén, ale aby bol naozaj účinný, nemôže byť hocijaký. Čistý bioaktívny hydrolyzovaný kolagén od Oslo Skin Lab je múdra vychytávka pre všetky ženy. Kolagén je pre pleť veľmi dôležitý, práve vďaka nemu je koža pevná, ale iba vtedy, ak ho má dostatok.

Pravidelné pitie kolagénu od Oslo Skin Lab dokáže účinne omladiť pleť.
Zdroj: Oslo Skin Lab

Naozaj účinný

Kým mladá pokožka môže obsahovať až 80% kolagénu, približne od dvadsiatich piatich rokov jeho produkcia klasá každý rok o jedno až dve percentá. S ubúdajúcim množstvom kolagénu sa prehlbujú vrásky, celulitída je viditeľnejšia, nechty aj vlasy krehkejšie, pleť menej pružná. Vďaka udržiavaniu potrebnej hladiny kolagénu v tele môže pokožka vyzerať hladko a zdravo. Dôležitejším aspektom kolagénu The Solution od Oslo Skin Lab sú jeho vlastné štúdie a výsledky nezávislých skenov pokožky, ktoré potvrdzujú, čo deklaruje. Praktické balenie ho predurčuje, aby sa stal súčasťou vašej dennej beauty rutiny. Minivrecúško si môžete hodiť do kozmetickej taštičky či kabelky a zobrať so sebou kamkoľvek – do práce, fitcentra alebo si ho pribaliť na dovolenku. Môžete si ho vychutnať kedykoľvek a kdekoľvek.

Kolagén Oslo Skin Lab
Zdroj: Oslo Skin Lab

Omladenie až o šesť rokov

Veľa žien si už na vlastnej koži overilo pozitívne výsledky kolagénu The Solution™ . Patrí medzi ne aj 47-ročná Silke Grane z Dánska, ktorá sa spojila s Oslo Skin Lab, aby vyskúšala, či The Solution™ funguje. Silke počas kariéry beauty expertky otestovala množstvo produktov a procedúr, o svoju pleť sa pravidelne a intenzívne stará. I napriek tomu ju výsledky užívania kolagénového prášku prekvapili. Vyšetrenie pleti po pravidelnom dennom užívaní Silkinu pokožku vyhodnotilo ako pokožku 41-ročnej ženy – označilo ju o 6 rokov mladšiu. Okrem toho prístroje namerali zmenšenie vrások o 51 %! „Zo svojej pleti mám neuveriteľne dobrý pocit,“ popisuje Silke. „Skenovanie pokožky ukázalo, že je jej povrch výrazne hladší než predtým. A toto cítim aj pri každodennom líčení –nemusím používať podkladový make-up na vyrovnanie nedokonalostí.“

Vrásky sa zjemnili a pleť celkovo omladla po pravidelnom užívaní kolagénu od Oslo Skin Lab.
Zdroj: Oslo Skin Lab

Zjemnenie vrások

Štúdie uskutočnené na špecifických kolagénových peptidoch The Solution nie je možné aplikovať na iné značky. Pozitívne výsledky užívania kolagénu The Solution™ overili aj nezávislé klinické štúdie. Všetky boli dvojito zaslepené, randomizované a kontrolované placebom. Štúdie zaznamenali priemerné zredukovanie hĺbky vrások okolo očí o 20,1 percenta po ôsmich týždňoch užívania, zlepšenie elasticity pokožky po štyroch týždňoch užívania a po šiestich mesiacoch užívania zníženie stupňa celulitídy a spevnenie pokožky.

EXKLUZÍVNE PRE ČITATEĽKY EVY

Pri objednávke prvého balenia The Solution™ dostanete zľavu 50 %!

KLIKNITE TU A ZADAJTE KÓD "EVA50"

Pridajte sa k tisíckam žien, ktoré žiaria krásou a spokojnosťou a vyskúšajte kolagén od spoločnosti Oslo Skin Lab!

autor:  Nina Nová