Ilustračné foto.
Foto: Merida Morava
#Krása

Oceľové šperky CALVIN KLEIN

Ilustračné foto.
Foto: Merida Morava
#Krása

Oceľové šperky CALVIN KLEIN

25.11. 0:05 Mohutný oceľový šperk zaujme na prvý pohľad a vy si ho zamilujete. Vyrába sa v chladivej oceli taktiež v prevedení ružového alebo žltého pozlátenia s príveskom v dvoch veľkostiach.

Radu Spinner je možné doplniť náušnicami a prsteňom, pričom máte opäť na výber z dvoch veľkostí. #MYCALVINS a zoznam autorizovaných predajcov nájdete na www.meridamorava.cz.

#MYCALVINS
Hodinky pre výnimočné chvíle s priateľmi

Vždy sa nájde dôvod, prečo s niekým špeciálnym zdieľať výnimočné chvíle. Hodinky CALVIN KLEIN #mycalvins majú schopnosť prepojiť priateľstvo a vyjadriť to pravé.

Ilustračné foto.
Ilustračné foto.
Zdroj: Merida Morava

Set je tvorený troma remienkami, ktoré sa dajú ľubovoľne meniť a prehadzovať. Nosiť ich je možné samostatne alebo v kombinácií s náramkami. Iba rada #MYCALVINS prináša zdobenie s logom LOVE alebo CALVIN KLEIN spolu s presnosťou hodiniek švajčiarskej kvality. Viac na www.meridamorava.cz

Značka CALVIN KLEIN

Značka, ktorá dokonale prepojuje najnovšie módne trendy a švajčiarsku kvalitu.

Na jeseň roku 1997 boli prvý krát predstavené hodinky značky CALVIN KLEIN.
CALVIN KLEIN, rovnako ako ďalšie značky ( Tissot, Certina) sú súčasť spoločnosti Swatch Group Ltd.- Najväčším výrobcom hodiniek na svete, ktorého súčasťou je divízia CK Watch&Jewelry. Švajčiarska kvalita, ktorú zaručuje koncern Swatch Group sa zlúčila s moderným a elegantným dizajnom na ktorý prísne dohliada sám Calvin Klein.

Svet hodiniek sa spojil so svetom módy a CALVIN KLEIN začal vyrábať fashion hodinky ako jeden z prvých na svete a bol jedným z prvých, kto prezentoval hodinky ako „praktický štýlový šperk. Vďaka svojmu osobitnému a nadčasovému dizajnu, si hodinky CALVIN KLEIN vybudovali svoje pevné miesto v hodinkárskom priemysle a patrí k najpredávanejším značkám na svete. Najčastejším materiálom pre výrobu hodiniek CALVIN KLEIN je antialergická ušľachtilá oceľ, doplnená ďalšími materiálmi ako sú napríklad tónované sklá.

Sklíčka sú kremíkové, minerálne a v drahších modeloch nájdete nepoškriabateľné zafírové. Vo všetkých hodinkách je strojček ETA. Hodinky sú v ponuke vo viacerých farebných prevedeniach s použitím ružového alebo žltého pozlátenia, tzv. PVD.

Ilustračné foto.
Ilustračné foto.
Zdroj: Merida Morava

História

Módny návrhár Calvin Richard Klein sa narodil v New Yorku v roku 1942 v Bronxe v rodine maďarských prisťahovalcov. Magazín Vogue ho označil za „majstra minimalizmu“. Calvin Klein sa stal známy svojimi okázalými reklamnými kampaňami. Okamžitý ohlas po celom svete priniesla reklama mladučkej hviezdy Brooke Shields, v ktorej prehlásila: „džínsy Calvin Klein sú ako moja druhá koža“. Medzi ďalšie tváre značky sa zaradil a vďaka CALVIN KLEIN underwear vystrelil do sveta filmu a reklamy aj herec Mark Wahlberg. Za CALVIN KLEIN hviezdy je možné označiť aj Kate Moss, Miranda Keer, Kendall Jenner, Justina Biebera, Laru Stone, Zoe Kravitz a sestry Kardiashianové.

Značka CALVIN KLEIN má svoj osobitý štýl, je nevšedný a nezabudnuteľný, naviac okúzli originalitou. CALVIN KLEIN nie je iba značka, je to štýl života, ktorý vediete… vzdáva hold estetike a nadšeniu zo života.

Hashtag #MYCALVINS je druhým najpoužívanejším v online módnom svete.

CALVIN KLEIN šperky

Značka CALVIN KLEIN doplnila v roku 2004 svoj sortiment výrobkov (oblečenie, okuliare, hodinky) o kolekciu veľmi nápaditých a jedinečných šperkov. Čisté línie, ladné krivky minimalistického dizajnu v dokonalej harmónií s ušľachtilým materiálom. Šperky CALVIN KLEIN proste nie je možné prehliadnuť. Všetky šperky sú vyrobené z ušľachtilej chirurgickej ocele, preto sú vhodné aj pre alergikov.
Doplnené sú ďalšími materiálmi ako sklo alebo kryštály Swarovski. Šperky rovnako ako hodinky nájdete vo viacerých farebných variantoch a kombináciách ružového a žltého PVD.

#MYCALVINS a zoznam autorizovaných predajcov nájdete na www.meridamorava.cz.

Ilustračné foto.
Ilustračné foto.
Zdroj: Merida Morava
autor:  PR článok

Video

Diskusia

K tomuto článku nie je možné pridávať diskusné príspevky.