Ilustračné foto.
Foto: Yves Rocher
#Krása

Objavte vône inšpirované prírodou

Ilustračné foto.
Foto: Yves Rocher
#Krása

Objavte vône inšpirované prírodou

27.1. 0:05 Príroda je pre značku Yves Rocher obrovskou inšpiráciou a pri tvorbe vôní tomu nie je inak. Verí v parfumy, ktoré niečo vyjadrujú a zároveň sú dostupné pre všetkých.

Cieľom sú autentické prírodné vône, pri ktorých tvorbe je kladený dôraz na kvalitu, zodpovednosť i storočiami preverené francúzske know-how parfumérskej profesie.
Yves Rocher trvá na tom, aby všetky nové parfumové vody z nového radu LA COLLECTION rešpektovali nielen planétu, ale tiež každého jedného z nás.

Celý rad La Collection obsahuje aspoň 87 % zložiek prírodného pôvodu z dohľadateľných zdrojov, ktoré sú 100% veganské. Výroba vôní výhradne vo vlastných továrňach vo francúzskom Bretónsku minimalizuje dopad produkcie na životné prostredie, obaly sú zároveň vytvorené s ohľadom na ekológiu a sú kompletne recyklovateľné.

Ilustračné foto.
Ilustračné foto.
Zdroj: Yves Rocher

Novú kolekciu vôní Yves Rocher koncipovali tak, aby každý deň prinášala radosť a pozitívne emócie, ktoré vychádzajú z krásy prírody. Vybrať si vôňu, s ktorou súznite, je teraz ešte jednoduchšie – predstavujeme nové parfumové vody Autour de MINUIT, Nouveau GENRE a Sable FAUVE.

Ilustračné foto
Ilustračné foto
Zdroj: Yves Rocher

Video

Diskusia

K tomuto článku nie je možné pridávať diskusné príspevky.

#evahriesnedobra