Foto: Nu Skin
#Krása

Nová cesta ku krásnej pleti sa volá COLLAGEN + od Nu Skin

22.6. 0:00 Koncept Beauty Focus COLLAGEN + od spoločnosti Nu Skin mení pohľad na starostlivosť o pleť. Kozmetický prínos správnej vyváženej výživy je už dnes všeobecne známym faktom, zatiaľ čo ale na trhu kozmetických produktov dominujú produkty prípravky na vonkajšie použitie, COLLAGEN+ ide cestou výživy zvnútra. COLLAGEN + je prvým výrobkom spoločnosti Nu Skin, ktorý prináša tento ideál do každej kabelky!

Ilustračné foto
Zdroj: Nu skin

Zoznámte sa, vrecko do vrecka!

COLLAGEN + obsahuje vedecky vybrané ingrediencie s overenými anti-agingovými účinkami. Každá porcia v praktickom balení obsahuje zmes špeciálne vybraného kolagénu, výťažok z pšeničného oleja ako zdroja ceramidov a luteín z oranžových kvetov nechtíka. Kombinácia vyvinutá v laboratóriách Nu Skin pomáha udržiavať pružnosť pokožky, znížiť výskyt vrások okolo očí, udržiavať zdravú štruktúru pokožky a preukázateľne prispieva k dobrému vzhľadu pleti. Po štvormesačnej klinickej štúdii dermatológovia vyhodnotili jednoznačné zlepšenie žiarivosti, zlepšenie textúry a celkového vzhľadu pleti.

Ilustračné foto
Zdroj: Nu Skin

Ako na to?

Raz denne zmiešajte obsah vrecúška s decilitrom vody a skonzumujte. Dôležitá je denná pravidelnosť. Pokiaľ chcete, môžete produkt rozmiešať napríklad v čaji alebo do jogurtu bez zníženia účinnosti, len dávajte pozor aby teplota nápoja neprekročila 80 °C.
Skvelé účinky produktu COLLAGEN + na pokožku môžete podporiť používaním ageLOC LumiSpa v rámci denného čistenia pleti.

Ilustračné foto
Zdroj: Nu skin

Viac informácií nájdete na https://www.nuskin.com/content/nuskin/sk_SK/home.html

autor:  PR článok

Video