Ilustračné foto.
Foto: Garnier
#Krása

Nie je maska ako maska

Ilustračné foto.
Foto: Garnier
#Krása

Nie je maska ako maska

28.11. 0:00 Rovnako ako pleť aj vlasy trpia rôznymi neduhmi. Signalizujú nám to tým, že strácajú na kvalite - sú nepoddajné, drsné, ľahko sa lámu a zle sa upravujú. Akoby z nich vyprchala chuť do života. Namiesto toho, aby boli vašou ozdobou, vyvolávajú skôr zlosť. Lenže ich kvalitu nemôžete zvaľovať len na gény. Ak sa im dostatočne nevenujete, niet divu, že štrajkujú. Na vás záleží, či im dokážete vrátiť chýbajúci esprit. Začať môžete napríklad multifunkčnou maskou na vlasy.

Trojité použitie

Garnier sa môže pochváliť celým radom prírodných masiek Fructis Hair Food, ktoré pomáhajú nielen s najrôznejšími problémami s vlasmi, ale ponúkajú hneď tri varianty použitia - ako kondicionér, hĺbková maska , alebo bezoplachová starostlivosti. Stačí si len vybrať také zloženie produktu, ktoré bude vaším vlasom vyhovovať.

Intenzívna hydratácia

Ak máte vlasy normálne až suché, bude pre vás ideálnym pomocníkom hydratačná maska Aloe Vera Hair Food s kokosovým, slnečnicovým a sójovým olejom. Vlasy zregeneruje po celej ich dĺžke a blahodárne pôsobí aj na korienky.

Ilustračné foto.
Zdroj: Garnier

Hebkosť a lesk

Nepoddajné vlasy skrotí maska Macadamia Hair Food s makadamiovým olejom. Vyhladí a vylepší štruktúru vlasov, uľahčuje ich úpravu a zároveň im dodá prirodzený lesk.

Ilustračné foto.
Zdroj: Garnier

Výživa do hĺbky

So suchými vlasmi si poradí banánová maska Banana Hair Food, ktorá im poskytne maximálnu výživu i hydratáciu. Vlasy sa stanú opäť hebkými a vitálnymi.

Ilustračné foto.
Zdroj: Garnier

Účinná regenerácia

Poničené vlasy späť do dobrej kondície vráti obnovujúca maska Papaya Hair Food s výťažkom z papáje. Vlasy zregeneruje po celej dĺžke, od korienkov po končeky, a zanechá ich pružné a lesklé.

Ilustračné foto.
Zdroj: Garnier

Žiarivá farba

Na farbené vlasy je zameraná maska Goji Hair Food s extraktom z goji. Zvýrazní ich farebný tón, dodá im lesk a zároveň im dopraje i regeneráciu.

Ilustračné foto.
Ilustračné foto.
Zdroj: Garnier

Maska Fructis Hair Food 3x inak, alebo ako na použitie

Ako kondicionér: po umytí naneste malé množstvo produktu na mokré vlasy po celej ich dĺžke a po chvíli opláchnite.

Ako maska: ak vaše vlasy potrebujú väčšiu vzpruhu, votrite prípravok do vlasov a nechajte ho minimálne tri minúty pôsobiť. Potom ho opláchnite.

Ako bezoplachová starostlivosť: naneste menšie množstvo do dĺžok alebo len do končekov vlhkých vlasov, rozčešte ich a vysušte.

Video

Diskusia

K tomuto článku nie je možné pridávať diskusné príspevky.