Foto: Nu Skin
#Krása

Nastáva čas začať sa o seba dôsledne starať

Foto: Nu Skin
#Krása

Nastáva čas začať sa o seba dôsledne starať

18.5. 0:00 Upratovanie, varenie, domáce úlohy s deťmi alebo vnúčatami, a späť do domácej kancelárie! Ale na seba sme trochu zabudli, nie? Ak ste pri poslednom pohľade do zrkadla videli to, čo ja, unavenú pleť a nepeknú celulitídu, tak presne pre vás je tu riešenie.

Mnohé už máme skúsenosti s ageLOC® Galvanic Body Spa. Pre tie, ktoré ešte nevedia, to je prístroj, ktorý s pomocou jemných galvanických prúdov dokáže do pleti dodať až desaťkrát viac účinných látok ako keď aplikujete krém bežným spôsobom. Zariadenie má totiž vodivý povrch, ktorý napo-máha stimulácii pokožky, zlepšuje jej prekrvenie a čistenie a viditeľne tak znižuje známky starnu-tia pleti. Má vylepšenú ergonómiu, hlavica sa lepšie prispôsobí kontúram tela. Je totiž rozdiel, ak krém či gél na pokožku iba rozotriete, alebo miesto ešte ošetríte galvanickým prúdom. Výskumy ukazujú, že vďaka nemu sa do pokožky dostane až desaťkrát viac účinných látok, ktoré tu pôsobia po dobu až 24 hodín. Na trhu je tiež balík Nu Skin ageLOC® Galvanic Body Trio. Ten obsahuje prí-stroj ageLOC® Galvanic Body Spa, a tiež dva produkty starostlivosti o telo. AgeLOC Body Shaping Gel pomáha redukovať vzhľad tukových vankúšov a celulitídy a vďaka ageLOC Dermatic Effects môžete dosiahnuť hladšie a pevnejšie vyzerajúcú pokožku v cielených oblastiach. Pri pravidelnom používaní produktového systému ageLOC® Galvanic Body Trio sa viditeľný efekt môže dostaviť už po ôsmich týždňoch.

Krémy s unikátnym zložením

Body Shaping Gél obsahuje extrakt z morskej riasy Laminaria digitata, ktorá pomáha podporiť odbúravanie tukov. Rovnako tak u výťažku z kakaovníka pravého teobromínu bolo preukázané, že aktivuje odbúravanie kožného tuku utlmením niektorých aktívnych enzýmov v tukových bunkách. Vďaka tomu prirodzene podporuje tvarovanie problematických partií nášho tela, bez tukových vankúšikov a celulitídy. Pevná koža vyzerá mladistvejšie. Okrem toho ju gél spolu s galvanickým prístrojom čistí a prekrvuje. Tento gél sa odporúča používať trikrát v týždni na partiách, ktorých vzhľad chcete zlepšiť, teda na stehnách, pažiach, zadku alebo spodnej strane brucha. Pre rýchlejší účinok sa odporúča denne používať ďalšie z gélov ageLOC® dermatic Effects. Obsahuje výťažok z liečivé byliny Hibiscus abelmoschus, bohatý na rastlinné lipidy, ktorý pomáha obmedzovať voľné radikály. Výťažok z medu, prírodná alfa hydroxy kyselina, pokožku vyhladzuje a kyselina hyaluronová pomáha udržiavať optimálnu hladinu hydratácie. Tento prípravok používajte každé ráno a večer, aby ste pomohli vyhladiť tukové vankúše a celulitídy, naštartovali bunkovú obnovu a spevnili problematické partie.

Spoločnosť Nu Skin sa v apríli stala Svetovou jednotkou v oblasti systémov kozmetických prístrojov 4. rok po sebe.

Ilustračné foto
Zdroj: Nu Skin

Zdroj Euromonitor International Limited; Pravidlá maloobchodnej hodnoty RSP; Všetky kanály; od 2017 do 2020. Kozmetické systémy sú domáce kozmetické prístroje na starostlivosť o pleť, ktoré sú exkluzívne spárované alebo sa odporúča ich použitie s aktuálnymi produktmi tej istej značky. Overenie tvrdenia je založené na prispôsobenom výskume a metodológii, vykonaných spoločnosťou Euromonitor v období medzi januárom a marcom 2021. Predaj domácich kozmetických prístrojov a prístrojov starostlivosti o pleť zahŕňa predaj elektrických čistiacich prístrojov na tvár, ako je to definované v databáze Passport. Do tejto kategórie nepatria prístroje na odstraňovanie ochlpenia, holiace strojčeky na telo a prístroje určené na starostlivosť o ústnu dutinu.

 

autor:  PR článok