×
#Krása

NAJLEPŠIE účesy všetkých čias, ktoré budú vždy IN: Inšpirujte sa!

30.3. 19:13 Ach tie účesy. Trendy sa menia, ale niektoré strihy tu zostávajú s nami stále. Obľúbili sme si ich natoľko, že sa ich nemienime vzdať. Je medzi nimi aj ten váš účes?

Legendárne mikádo s ofinou

Anna Wintour
Zdroj: Instagram

Anna Wintour je legendou nielen vo svete módy, ikonický je aj jej účes, ktorý roky nemení. Účes je jej poznávacím znamením a asi nikto si nevie predstaviť, že by ho šéfka amerického Vogue zmenila. O vlasy sa jej stará osobný kaderník Andreas Anastasis, ktorý chodí k Anne každé ráno na ôsmu, aby jej vlasy vyfúkal a upravil tak, aby vydržali celý deň bez chybičky.

Jennifer Aniston
Zdroj: Archív

Rachel Haircut

Kto by si nepamätal na Jennifer Aniston a účes, ktorý nosila ako predstaviteľla Rachel Green zo seriálu Priatelia. Svojím účesom vyvovola celosvetový ošiaľ a v deväťdesiatych rokoch tak chcela byť ostrihaná vari každá žena. Účesu sa začalo hovoriť The Rachel Haircut a zostal populárny aj potom, čo sa seriál prestal vysielať.

Halle Berry je ozdobou spoločenských akcií.
Zdroj: profimedia

Pixie cut

Štýlový krátky zostrih je obľúbený medzi mnohými hollywoodskymi kráskami. Dlhodobo ho má v obľube Jamie Lee Curtis alebo Judi Dench, filmová šéfka MI6 z filmov o Jamsovi Bondovi. Nosila ho aj krásna Halle Berry. Vo svete módy ide o trendy účes, ale ak túžite po tomto strihu, dobre si to rozmyslite, pretože nie každému typu tváre pristane.

Blake,Lively,Attends,The,'cafe,Society',Premiere,And,The,Opening
Zdroj: getty

Dlhé vlny

Dlhé a lesklé vlny budú vždy in. Ľahko sa vytvárajú a výsledok je vždy oslnivý. Stačí si vlasy vyfúkať cez okrúhlu kefu alebo použiť kulmu so širším priemerom. A voilá! Vlny, aké nosí Blake Lively či Selena Gomez sú na svete.

Victoria Beckham
Zdroj: Instagram Victoria Beckham

Lob alebo dlhé mikádo

Tento strih vyzerá skvelo vyfúkaný do hladka alebo s miernymi plážovými vlnami, ktoré účes trochu oživia. Podľahla mu aj Victoria Beckham, ktorá po viacerých vlasových experimentoch nosí už roky mikádo v strednej dĺžke.

autor:  Nina Nová

Video