Foto: instagram / @michaelakocianova
#Madam EVA

Miša Kocianová prehovorila o živote modelky: Vyzerať ako bohyňa je neskutočná drina!

Foto: instagram / @michaelakocianova
#Madam EVA

Miša Kocianová prehovorila o živote modelky: Vyzerať ako bohyňa je neskutočná drina!

7.11. 2020 11:06 Topmodelka Miša Kocianová odhaľuje svoj denný rozvrh, vďaka ktorému vyzerá tak dokonalo!

  • 7:00 - Moje rána sú veľmi podobné a pomalé. Začínam desaťminútovou meditáciou. Tento zvyk mi pomáha dodržiavať mobilná aplikácia Simple Habit, ktorá vás to učí po krokoch.
  • 7:30 - Vstávam so zvukom čajníka, každé ráno pijem zelený alebo čierny čaj. Naše telo je po ôsmich až deviatich hodinách spánku dehydrované. Treba doplniť vodu a, samozrejme, aj niečo zjesť. Ráno si dám aj pečivo, nejaké ovocie, ovsené vločky. Občas si urobím Matcha čaj so sójovým mliekom. Celkovo sa vyhýbam mliečnym výrobkom.
  • 12:00 – Na obed jem ľahké a jednoduché jedlá, nejaký proteín plus prílohu. Suši, šaláty a moje milované polievky. Keď mám pocit, že potrebujem cukor, dám si aj dezert. Po obede vypijem šálku zeleného čaju. Kávu už takmer vôbec nepijem.
  • 14:00 – Poobedie je čas, keď vybavujem všetko potrebné. Účtovníčky, pracovné stretnutia, ale je to aj čas na rodinu a priateľov. Milujem, keď som doma na Slovensku a môžem sa s nimi stretávať. V zahraničí mi vždy strašne chýbajú.
  • 19:00 – Večer si rada pozriem dobrý seriál alebo prečítam dobrú knihu. Mojimi favoritmi, ktorých určite odporúčam si pozrieť, sú seriály Making Murderer a The Jinx. Oba poukazujú na zvrátenosť americkej justície.

A ako to vyzerá, keď si chce dopriať? Nasledovne: 

(Článok pokračuje na ďalšej strane)