#Krása
NuSkin
Foto: NuSkin

Testovali sme: Stačia len 3 kroky k dokonalo vyzerajúcej pleti!

13.4. 8:25 Krása je pre nás ženy dôležitá a prirodzená dokonale vyzerajúca pokožka je cieľom nejednej z nás. Vďaka novinkám od Nu Skin si príde každá z nás na svoje.

Novinka s názvom Bakuchiol

Retinol každá dobre pozná. Niektoré ženy naň nedajú dopustiť, no podľa údajov od Olay viac než 50% žien, ktoré vyskúšajú kozmetiku s obsahom retinolu, ju prestanú používať skôr ako po uplynutí jedného mesiaca. Dôvodom nie je len cena, ale aj podráždenie pokožky či nedostatok viditeľných výsledkov. Nový produkt Nu Skin využíva prírodnú alternatívu retinolu. "Je to vynikajúca rastlinná alternatíva k retinolu, pretože je obvykle všeobecne viac tolerovaná bez zvyčajných vedľajších účinkov retinolu, ako sú podráždenie pleti či vyrážky," hovorí doktor Engelman.

Bakuchiol je prírodný výťažok získavaný z rastliny babchi
Bakuchiol je prírodný výťažok získavaný z rastliny babchi
Zdroj: NuSkin

Kyselina hyalurónová

Patrí medzi prvotriedne zložky na starostlivosť o pleť, ktorú milujeme nielen my ženy, ale aj odborníci zostavujúci kozmetické produkty. "Kyselina hyalurónová je skvelá zložka, známa svojimi hydratačnými účinkami," prezradila odborníčka na pleť Eleanor Bradley. V kozmetickej rade Nutricential Pumps ju obohatili o vitamín B5, ktorý má pleť vyživiť a zjemniť.

Kyselina hyalurónová sa prirodzene vyskytuje v našej pokožke. Zadržiava vodu pomáha udržať pleť plnú a hydratovanú.
Kyselina hyalurónová sa prirodzene vyskytuje v našej pokožke. Zadržiava vodu pomáha udržať pleť plnú a hydratovanú.
Zdroj: NuSkin

Ceramidy a postbiotiká

Predstavte si svoju pokožku ako stenu z tehál a malty. Tehly sú kožné bunky vrchných vrstiev pleti a ceramidy spolu s inými látkami predstavujú maltu. Pozitívne vplývajú na dosiahnutie krásnej a mladistvej pokožky. Posilňujú a chránia prirodzenú bariéru vlhkosti pleti, tým pádom znižujú stratu vody a zvyšujú jej hydratáciu.

Produkt obsahuje zmes ceramidov, Glass Microalgea, výťažok z jablka, Lactobacillus Ferment, Ectoin a zmes aminokyselín.
Produkt obsahuje zmes ceramidov, Glass Microalgea, výťažok z jablka, Lactobacillus Ferment, Ectoin a zmes aminokyselín.
Zdroj: NuSkin

Testovali sme!

V redakcii sme testovali pumpičky Nutricentials Pumps Hyaluronic Acid + B5, Nutricentials Pumps Ceramides + Postbiotics a Nutricentials Pumps Bakuchiol. Sú tak dobré, ako sa prezentujú? Určite áno! Najväčšie plus je inovatívne dávkovanie pomocou pumpičky, pri ktorom sa vám nestane, že vám produkt vytečie, alebo vám "ujde ruka". Neparfumované produkty sa veľmi rýchlo vsiaknu do pokožky a nezanechávajú film na pleti. Kyselina hyaluronová pleť krásne hydratovala a bakuchiol nedráždil pleť ani pri každodennom používaní. Produkt s obsahom ceramidov a postbiotík krásne dopĺňa radu produktov a dodáva mladistvý vzhľad pokožky.

Ako na to?

Séra sa aplikujú na vopred vyčistenú pleť. Ráno odporúčame kombinovať produkt s kyselinou hyaluronovou a doplniť ju o sérum s ceramidmi a postbiotikmi. Následne na pleť nanesieme denný krém a SPF. Večer aplikujeme na vyčistenú pleť sérum s obsahom bakuchiolu, ktorý pleť krásne vyživí a postará sa o minimalizovanie vrások a nezabúdame ani na nočný krém. Odporúča sa použiť 2-3 kvapky v prípade všetkých troch produktov.