Archív
Foto: isifa
#Krása

Laboratórium zázrakov

Archív
Foto: isifa
#Krása

Laboratórium zázrakov

20.5. 2009 12:00 Objavte silu účinných látok, ktoré len nedávno opustili kozmetické laboratóriá. Sú unikátne, patentované a zázračné.

BAY CEDAR BFA: Okamžité vyhladenie

Výťažok z Cedaru z Indonézie má výnimočnú silu: účinkuje hlboko v pleti, kde odstraňuje stuhnutosť kolagénových vláken a obnovuje ich pružnosť. Výsledkom je vláčna a vypnutá pleť bez vrások.

BIODORMIN™: Proti prvým vráskam

Kľúčom technológie bojujúcej proti prvým príznakom starnutia je extrakt z cibuľky narcisu. Dodáva pleti žiarivosť, hydratuje a dopĺňa stratené lipidy.

KYSELINA HYALURÓNOVÁ: Zdokonalenie kontúr

Inovatívny systém ukrýva kyselinu hyalurónovú, ktorá preniká do spodných vrstiev pokožky, hydratuje a vypína. Jej účinky dopĺňa bioxilift (výťažok z plodov anízu) podporujúci tvorbu kolagénu a zdokonaľujúci kontúry tváre.

SKIN NOVA SC TECHNOLOGY: Komplexná starostlivosť

Vytvára ideálne mikroprostredie na vývoj všetkých buniek a podporuje prijímanie výživných látok. Pleť je počas celého dňa pevná, žiarivá a hydratovaná.

KOLOIDNÁ PLATINA: Optimálne vstrebávanie

Koloidná forma platiny prispieva k optimálnej absorpcii všetkých aktívnych zložiek, zlepšuje hydratáciu a chráni pred voľnými radikálmi.

LIFTACTIV RETINOL HA: Tímová práca

Spojenie novej generácie – kyseliny hyalurónovej a Retinolu +A – pôsobí účinne proti všetkým typom vrások. Vyhladzujúca, vypínajúca a výživná gélová textúra.

NIGHT-RECOVERY SYSTEM™: Nočná regenerácia

V noci majú bunky až dvojnásobnú regeneračnú schopnosť a táto unikátna aktívna zložka im v tom pomáha. Ráno je pleť oddýchnutá a vyhladená.

INSONICOTINAMID / LUTEOLIN / NADH: Nekonečná mladosť

Unikátny komplex predlžujúci životnosť buniek: spomaľuje proces starnutia, zvyšuje tvorbu kolagénu, odstraňuje negatívne účinky stresu, znečisteného prostredia a UV žiarenia.

BIOTECHNOLOGICKÉ SÉRUM: Alternatíva botulotoxínu

Dokonalá kombinácia jedinečných účinných látok. Eliminuje začínajúce i pokročilé vrásky, a to najmä v oblasti čela, brady a úst.

[C] OBNOVUJÚCI SYSTÉM™: Dlhotrvajúce oživenie

Kým vy spíte, on obnovuje každú bunku, dodáva jej energiu a odstraňuje nahromadené toxíny.

Diskusia  ()

Video

Diskusia
#evahriesnedobra