#Krása
YesVisage
Foto: YesVisage

Krása na počkanie? Áno, prosím! Vďaka beautifikácii z vás bude nová žena

24.4. 10:22 Už ste sa pozreli do zrkadla a povedali si: „Ach, aká som dokonalá!“ Niektoré z nás možno, no stále je viac žien, ktoré vymenujú viac vecí, ktoré sa im na nich nepáčia, než tie, ktoré milujú.

Neforemný nos, jedno oko vyššie ako to druhé, vpadnuté líca, kruhy pod očami, jazvy po akné. A mohli by sme menovať až do nekonečna. Chceme byť dokonalé, teda aspoň samé pre seba. Keď sa pozrieme do zrkadla, nechceme byť nikým iným, len tou najlepšou verziou samej seba. A keď nám príroda nenadelila symetrickú tvár, môžeme s ňou trochu vybabrať. Nie s tvárou, ale s prírodou.

Beautifikácia
Beautifikácia
Zdroj: YES VISAGE


Ide to rýchlo a takmer bezbolestne. Vy ležíte a v hlave si už predstavujete, aká z vás bude o hodinu iná žena. Teda aspoň takto to bolo v mojom prípade, keď som relaxovala na kresle a pani doktorka Rakúsová z klinky YesVisage zo mňa robila nového človeka.
Beautifikácia je široký pojem a obsahuje bohatú škálu procedúr a vylepšení. Najčastejšie však ide o úpravu nosa, pier, očí, brady či kompletnej kombinácii. Je dobré mať akú-takú predstavu, čo chcete upraviť, vyplniť či vylepšiť, no dajte aj na radu odborníka. Rovnako to bolo aj v mojom prípade.

Beautifikácia
Beautifikácia
Zdroj: YES VISAGE

Mojou slabinou bol krivý nos a neforemná brada, obe vyplnené kyselinou hyalurónovou. Dodatočne na profesionálne odporúčanie ma pani doktorka nadvihla obočie, zbavila mini jazvičiek po akné a vpichla botox do sánky, čo spôsobí jemné zúženie tváre na základe oslabenia žuvacieho svalu. Takže skutočne som odchádzala ako nová žena s oveľa vyšším sebavedomím. A čerešnička na torte? Je to absolútne bezbolestné.