Foto: Profimedia
#Krása

Jennifer Aniston predstavila novú vlasovú líniu: Tomuto produktu vďačí za oslnivú hrivu!

Foto: Profimedia
#Krása

Jennifer Aniston predstavila novú vlasovú líniu: Tomuto produktu vďačí za oslnivú hrivu!

13.9. 2021 11:00 Herečka a producentka Jennifer Aniston strávila karanténu testovaním vlastnej vlasovej starostlivosti, ktorú uviedla na trh pod značkou LolaVie.

Strih, ktorý nosila ako Rachel v kultovom seriáli Priatelia, napodobňovali ženy po celom svete. Vrstvený shag v blond odtieni s presvetlenými pramienkami bol hitom takmer dve desaťročia. Po tomto nevídanom úspechu prichádza Jennifer s vlasnou líniou vlasovej starostlivosti pod značkou LolaVie, v ktorej umne spojila prírodné zložky s poznatkami vedy. Herečka bola niekoľko rokov tvárou inej vlasovej starostlivosti, kde sa podrobne zoznámila s celým procesom výroby a svoje skúsenosti uplatnila aj pri vývoji vlastnej značky.

Príroda na prvom mieste
Cieľom značky LolaVie je vytvárať viacúčelové produkty, ktoré sú účinné, ale neobsahujú žiadne diskutabilné prísady ako parabény, silikóny, sírany, ftaláty, lepok a iné konzervačné látky. Použité formuly sú vegánske a žiadne neboli testované na zvieratách. "Chcem, aby každý výrobok bol viacúčelový; niečo ako známy švajčiarsky nožík," hovorí Jenn. "S vývojom prvého produktu sme začali pred piatimi rokmi. Trvalo to tak dlho aj kvôli zloženiu a jednotlivým zložkám, aby boli vhodné pre každý typ vlasov.“

Sprej na vlasy LolaVie Glossing Detangler
Zdroj: LolaVie.com

Prvý produkt
Prvý produkt, ktorý značka uvádza, je LolaVie Glossing Detangler. Sprej je navrhnutý tak, aby uľahčoval rozčesávanie, hydratoval, chránil pred tepelným poškodením a zvyšoval lesk všetkých typov vlasov bez zaťaženia. Jeho vzorec je postavený na technológii LolaVie Bond odvodenej z chia semienok, ktorá rieši poškodenie vlasov a chráni ich pred budúcim poškodením. Lesk dodávajú vlasom výťažky z citróna. Namiesto vody obsahuje bambusovú esenciu v snahe zachovať vodné zdroje. Nadčasový čiernobiely dizajn odzrkadľuje minimalistický elegantný štýl, ktorým je Jennifer Aniston známa.