×
#Krása

FLORENCE PUGH v kúpeľni: Čo používa na zmenšenie pórov?

27.1. 22:22 Obľúbená herečka začiatkom januára oslávila 27 rokov. Čo nájdete v tajnej zásuvke tejto krásky?

Aká je Tvoja ranná rutina?

Na pleť po zobudení rada používam ľahké sérum. Napríklad Omorovicza Oxygen Booster z prírodných zložiek. Po ňom ešte hydratačný krém. Väčšina pleťových produktov, ktoré nosím, obsahuje SPF. Aj krycí krém. Môj favorit: Suqqu Nude Wear Liquid SPF. Dodáva orosený, svieži vzhľad.

Najnovší objav?

Na oblasť t-zóny používam špeciálny púder. Oplatí sa ho nosiť v kabelke, lebo blesky často odrážajú lesk a perfektne zmatní pleť. Jurlique Rose Silk Finishing Powder má niekoľko skvelých vlastností. Je čistý, prírodný, vyrobený z austrálskych botanických zložiek, prebytočný maz absorbuje a nezanáša póry.

Máš extra tip pre krásu?

Často sa fotím zblízka a kamera je nemilosrdná k pupienkom či zväčšeným pórom. Ak sa mi náhodou jeden-dva večer objavia, použijem nálepky proti akné. Stiahnu nečistoty, zápal a zabránia tomu najhoršiemu.

Ako sa udržiavaš vo forme?

Najradšej tvarujem a posilňujem telo plávaním. Bazén alebo more, to je môj relax. Na pláž si so sebou beriem obľúbenú knihu a zabúdam na prácu, problémy a okolie.

Čo ťa nabíja energiou?

Moja stará mama, ktorú volám Granzo Pat. Sprevádzala ma v zákulisí, na filmovom festivale v Cannes a nedávno aj na červenom koberci. Bol to najkrajší moment, keď sa z reproduktorov ozvalo jej meno. Najskôr nechcela vyjsť na pódium, ale presvedčila som ju a začala pred fotografmi tancovať. Vždy krásna a vznešená.

Aké sú TOP produkty herečky Florence Pugh si pozrite v našej GALÉRII TU!

 

Video