Foto: Dr. Sandra
#Krása

Vyskúšali sme kozmetiku Dr. Sandra: 4 beauty tipy, ktoré vás nesklamú!

Foto: Dr. Sandra
#Krása

Vyskúšali sme kozmetiku Dr. Sandra: 4 beauty tipy, ktoré vás nesklamú!

9.10. 12:20

Čo očakávame od dobrej kozmetiky? Aby nás nedráždila, obsahovala účinné látky a nestála celý majetok. Kozmetika Dr. Sandra to všetko spĺňa.

S krásou robím desaťročia a s údivom sledujem, ako sa trh  s pleťovými prípravkami z roka na rok rozširuje. Nových krémov, sér a šampónov sú plné parfumérie, drogérie, lekárne aj e-shopy a každý mesiac pribudne niekoľko značiek pripravených zabojovať o našu priazeň.

Samozrejme, s prívlastkami najlepšia, najekologickejšia, najúčinnejšia. Ako sa v tej záplave vyznať? Môj recept je jednoduchý: Spoľahnite sa na overenú kvalitu. Ja sama už roky používam kozmetiku Dr. Sandra, pretože viem, čo obsahuje, ako sa vyrába a najmä poznám príbehy pacientov, ktorým tieto jednoduché prípravky na domáce použitie doslova zachránili kožu. Čím to je?

Kvalita vás presvedčí

Za značkou Dr. Sandra stojí skúsená dermatologička a majiteľka kliniky Esthetic Alexandra Rozborilová. Jej ambulanciu navštevujem pravidelne a viem, že na jej odbornosť a kvalitu sa môžem spoľahnúť do maximálnej miery. To isté platí aj o kozmetických prípravkoch, ktoré vznikli ako ohlas na požiadavky jej pacientov a očaria vás priaznivými cenami.

Veď načo sú nám drahé a voňavé krémy, keď dráždia pokožku? Prečo platiť stovky eur za séra, keď stačí pár naozaj účinných látok a efekt je rovnaký? „Čím menej chémie, tým menšie riziko vzniku podráždenia a alergií,“ tvrdí nielen MUDr. Rozborilová, ale aj najnovšie vedecké štúdie.

Kozmetika Dr. Sandra je namiešaná zo špeciálnych receptúr založených na vedomostiach skúsených dermatológov s heslom menej je viac. Vyrába sa za prísnych podmienok na základe správnej výrobnej praxe, kontrolovaným systémom kvality, podobne, ako sú vyrábané lieky. Neobsahuje žiadne rastliny ani parfumy a nie je testovaná na zvieratách.

Chcete spoznať moje tipy? Tu sú!

Zdroj: PR článok
Diskusia  ()

Video

Diskusia
#evahriesnedobra