Slimwave, vákuový masážny prístroj
Foto: Eva
#Krása

Dokonalé telo - Stupeň náročnosti: 3

Slimwave, vákuový masážny prístroj
Foto: Eva
#Krása

Dokonalé telo - Stupeň náročnosti: 3

16.7. 2009 11:00 Dotvarovať niektoré partie tela môže byť veľký problém... ale nie pre najnovšie mašinky. Sú overené, účinné a bezpečné.

PULSTAR, SLIMWAVE, VACUWELL

Jedinečná kombinácia troch prístrojov, ktoré si poradia aj s tými najťažšími formami celulitídy.

Ako fungujú: Pulstar je odborník na lymfodrenáž – špeciálne návleky sa postupne nafukujú a vyfukujú, čím urýchľujú tok lymfy, zbavujú telo prebytočných tekutín, zlepšujú metabolizmus a redukujú celulitídu.

Za názvom Slimvawe sa ukrýva vákuový masážny prístroj zameraný na formovanie postavy, vyhladenie a spevnenie pokožky.

V hlavici na ošetrenie tela je zabudované aj špeciálne červené svetlo, ktoré účinne bojuje s celulitídou, pomáha rozbíjať tuk a omladzuje pokožku. Bodkou za celou procedúrou je cvičenie v podtlakovej kabínke Vacuwell, ktoré intenzívne spaľuje prebytočný tuk na bruchu, zadku či stehnách, likviduje celulitídu a zlepšuje fyzickú kondíciu.

Cena: Ošetrenie v Centre formovania postavy Choix v hodnote 26 €/783 Sk je rozdelené do troch častí – 40 minút Pulstar, 30 minút Vacuwell a 20 minút Slimwave. Aby sa dostavil želaný efekt, treba absolvovať 10 až 15 procedúr.

NOVASHAPE

Revolučná mašinka na rozbíjanie tukových buniek

Ako funguje: Táto novinka poteší všetky ženy, ktoré si túžia zlepšiť postavu, ale boja sa ľahnúť pod nôž. Prístroj funguje na princípe ultrazvuku a jeho efekt je porovnateľný s liposukciou. Keďže každý má iný typ tukového tkaniva, parametre ultrazvukového žiarenia nastavuje odborník individuálne, a to dovtedy, kým nezačuje praskať membrány tukových buniek. Ide o zvuk podobný pukaniu pukancov v mikrovlnnej rúre, takzvaný „popping eff ect“. Obsah buniek sa vyleje do medzibunkového priestoru a lymfatický systém ho odplaví. Už po jedinom zákroku sa stratia z obvodu približne 3 centimetre!

Cena: Procedúru zatiaľ ponúka len štúdio lekárskej kozmetiky CosMed v Bratislave. 15-minútové ošetrenie ramien, lýtok alebo vnútornej strany kolien stojí 100 €, za 30-minútové ošetrenie brucha, zadku, stehien alebo bokov zaplatíte 165 €.

BODYKA

Prístroj na neinvazívnu liposukciu

Ako funguje: Podobne ako predchádzajúca novinka, aj Bodyka je založená na princípe lokálneho odstraňovania tuku ultrazvukovými vlnami. Vysielaný ultrazvuk vytvorí v tukovej vrstve mikrobublinky, ktoré sa pod vplyvom tlaku okolitého prostredia „zrútia“ do svojho stredu. Uvoľní sa pritom energia, ktorá natrvalo rozruší stenu tukovej bunky a tým ju odstráni. Uvoľnené tuky sa zhromaždia v lymfatickom a žilovom systéme a telo ich bez problémov vylúči. Výsledkom je zmenšenie obvodu problematických partií, odstránenie celulitídy a krásne vytvarované telo.

Cena: Prístroj môžete nájsť vo viacerých salónoch po celom Slovensku. 40-minútové ošetrenie vás bude stáť od 126 €/ 3 790 Sk do 165 €/5 000 Sk.

Diskusia  ()

Video

Diskusia
#evahriesnedobra