Foto: instagram/ bratislavafashion.live
#Krása

Ďalší úspech Emmy Čaputovej: Stala sa tvárou TEJTO kozmetickej značky!

Foto: instagram/ bratislavafashion.live
#Krása

Ďalší úspech Emmy Čaputovej: Stala sa tvárou TEJTO kozmetickej značky!

6.11. 2021 16:59 Žne jeden úspech za druhým! Po tom, čo dcéra prezidentky Zuzany Čaputovej zabodovala na módnej prehliadke Fashion Live! 2021 sa stala tvárou kozmetickej značky. Ktorej?

Emma predvádzala na Fashion Live! pre viacerých módnych návrhárov a aj keď reakcie verejnosti boli aj negatívne, odborníci zo sveta módy majú jasno v tom, či jej to na móle išlo alebo nie. "S jej vystúpením sme boli spokojní. Emma má veľmi peknú chôdzu, čo je záležitosť, ktorá mnohým dievčatám spôsobuje ťažkosti. Niektoré modelky totiž vynikajúco pózujú počas fotenia, no pri predvádzaní na móle môžu mať problém. Dcéra pani prezidentky však predvádzanie zvládla na profesionálnej úrovni,“ zhodnotila manažérka Fashion LIVE Zora Husarčíková.

S NÁPADNÝMI NECHTAMI Emma poňala vstup do sveta módy dôsledne.
Zdroj: JAN ZEMIAR

Rovnako tak boli vyvrátené špekulácie o tom, že by bola Emma protežovaná. "Odsudzujeme verejné ataky poslanca NR SR Tomáša Tarabu (ex ĽSNS) na 17-ročnú dcéru prezidentky Zuzany Čaputovej. Emma Čaputová prešla pred podujatím Fashion LIVE! castingom a nebola nijakým spôsobom protežovaná. Svojej úlohy modelky sa zhostila profesionálne a prispela k vysokému umeleckému zážitku tohto podujatia," napísala Barbara Jagušák.