Vlasy sú korunou krásy.
Foto: Pixabay
#Krása

Dajte stopku vlasom v COPE: Vybrali sme najkrajšie účesy na každý deň, v ktorých očaríte

Vlasy sú korunou krásy.
Foto: Pixabay
#Krása

Dajte stopku vlasom v COPE: Vybrali sme najkrajšie účesy na každý deň, v ktorých očaríte

3.11. 2019 10:05 Vyskúšajte skôr, ako budete musieť chodiť v čiapke.

Polovica dole, polovica hore

Dokonalý účes pre krásky s rovnými vlasmi. Stačí len zobrať vrchnú polovicu vlasov, zopnúť ju do uzla, zahladiť a ozdobiť zopár sponkami.

 

Polovica dole, polovica hore - zapletená verzia

Pre BOHO duše tu máme inú verziu predošlého účesu, ktorý bude zaručene veľkým trendom na jar 2020. Stačí si vyčleniť pár predných vlasov, zapliesť ich do malých vrkôčikov a vzadu zopnúť či už sponkou alebo gumočkou. Sušenú levanduľu už necháme na vašom zvážení. :)

Niečo pre jemné vlasy

Jemné vlnité vlasy v ulízaných účesoch nevyzerajú práve najlepšie, preto je lepšie nechať ich rozpustené. Stačí len urobiť cestičku na stred, z každej strany štipčekom zapnúť tie, ktoré by inak padali do tváre a prípadne nechať pár pramienkov z ofiny len tak voľne vytiahnuté.

Copíky

Infantilnosť tohto účesu sa v poslednej dobe vytratila a premenila sa na trendovosť. Malé copíky vytvoríte jednoducho zatočením vlasov okolo vlastnej osi a toto "hniezdočko" len obmotať gumičkou.

A predsa ten cop

Tie z vás, ktoré dokážu rozpustené vlasy pekne vytočiť, sa zviazaných vlasov len tak nevzdajú. Všetko sa dá však oživiť sponkami a keď svoj milovaný cop spustíte na úroveň krku a zopár prameňov necháte vpredu voľne "pohodených", máte to v kapse.

autor:  Aneta Antolová
Diskusia  ()

Video

Diskusia
#evahriesnedobra