Ilustračné foto.
Foto: L´Oréal Paris
#Krása

Čo si počať so šedinami?

Ilustračné foto.
Foto: L´Oréal Paris
#Krása

Čo si počať so šedinami?

2.12. 0:05 Šedivé vlasy už nejaký čas patria k módnym trendom a žien, ktoré sa vo vyššom veku zámerne nefarbia, pribúda. Šedinám dokonca prepadli aj niektoré mladé ženy, ktoré si ich nechali vytvoriť u kaderníka. Lenže čo robiť, keď nám nepristanú?

Áno, je to tak. Napriek módnemu diktátu nie každá žena vyzerá v šedinách upravene a nie vždy sa jej vlasy môžu pýšiť atraktívnym striebristým nádychom. Napohľad pekne väčšinou vyzerajú šediny u svetlých typov, na rozdiel od tmavovlások, ktorým sa vlasy s pribúdajúcim vekom menia na neurčitý hnedošedý odtieň. Strieborná, perfektne zostrihaná hustá hriva pôsobí rozhodne príťažlivejšie než preriedené a zle zafarbené vlasy. Preto by si každá žena mala starostlivo rozmyslieť, či svojim šedinám dá priestor. Nezáleží totiž len na kvalite jej vlasov, ale aj na tóne jej pleti. V šedinách môže vyzerať oveľa staršie, než zodpovedá skutočnosti, a pôsobiť skôr unaveným dojmom.

Zbohom šediny

Ak máte teda jasno, že svojím šedinám chcete dať zbohom a pritom pôsobiť prirodzene, skúste permanentnú farvu na vlasy Excellence Creme od L´Oréal Paris. Produkt obsahuje Pro-Keratín a Ceramidy, ktoré šediny perfektne prekryjú a vlasom dodajú intenzívny odtieň po dobu až šiestich týždňov. Účinná látka Ionen G navyše preniká hlboko do vnútra vlasového vlákna a tým ho chráni nielen pri samotnom farbení, ale aj potom. Brunetky aj blondínky si môžu vyberať z celého radu odtieňov, ktoré im poskytne prirodzenú, trvanlivú farbu a žiarivý lesk. Sama uvidíte, že vlasy s Excellence Creme sú odolnejšie, hebké a vyzerajú bohatšie - presne tak, ako ste si ich predstavovali.

Ilustračné foto.
Ilustračné foto.
Zdroj: L´Oréal Paris

Preč s odrastami za pár sekúnd

Ďalšiu vychytávku na šediny prináša L'Oréal Paris Magic Retouch, čo je farebný sprej v niekoľkých prírodných odtieňoch, ktorý v priebehu okamihu prekryje šedivé odrasty. Je teda skvelým záchrancom vášho vzhľadu v prípade, že na permanentné farbenie nemáte dostatok času. Stačí, keď prípravok v malom množstve aplikujete na odrasty zo vzdialenosti 10 cm a necháte zaschnúť. Potom len vlasy jemne premasírujte prstami a upravíte do požadovaného účesu. Na vlasoch vám farba vydrží až do ďalšieho umytia vlasov šampónom. Uvidíte, je to naozaj jednoduché a rýchle!

Ilustračné foto.
Ilustračné foto.
Zdroj: L´Oréal Paris
autor:  PR článok

Video

Diskusia

K tomuto článku nie je možné pridávať diskusné príspevky.